Šta je novo?

Samsung Galaxy S21

Meni ne puca viber, danas sam ga aktivno koristio od jutros sa pauzama, nijednom nije pukao, ni video pozivi, ni obicni pozivi, poruke, razmena fotki...
 
Meni non stop puca Viber. Na fb kada hocu da stisnem na neku vest, oglas koji treba da ide na drugu stranicu, ne desava se nista, kao da nisam stisnuo
 
Ja samo od ažuriranja gubim 4g i šalta se na h+ često, primetim dok radim nešto po netu da se to desi, prijavio sam operateru, videćemo da li je do njih ili je nešto softver pobrljavio...
 
Jel moguce nekako promeniti default app za browser da ne bude Chrome?
 
Definitivno postoji problem sa prebacivanjem izmedju 3g i 4g mreze, neki propust i bag u softveru, strasna glupost do sledeceg fixa...sramota za uredjaj od 1000e
 
Ja sam uradio fabricki reset i podesio sve jutros, tako da sve radi odlicno, nikakvih problema nemam, od aplikacija do mreze. Sva cast za animacije, po meni su mnogo bolje sad i kao da dosta brze radi tel, plus grejanja kao da nema.
 
Dobra fora je što su na One UI 4 ubacili opciju da se AoD uključuje samo kada stigne nova notifikacija. Čini mi se da to nije postojalo ranije 🤔
 
^ Procitas notifikaciju,ne koristi se aod? Toga nije bilo. Zbog te stvari i dalje koristim aod notify
 
AoD se uključi sa novom notifikacijom. Kada je otvoriš ili obrišeš AoD se isključi.
 
^ To je to. Bolje opcije nema. Zbog te opcije sam ubacio aod notify. Mozes li izbaciti skrin sot da vidim tacno gde se ta opcija aktivira? Hvala
 
Meni je par puta pucao plugin za Galaxy Watch 4 Classic i gubila se konekcija. Stvarno sramota, QA im je u minusu.
 
Do uredjaja je sigurno jer na dva telefona pored mog, za istim stolom, bez pomeranja, meni non stop salta h+, 4g+, a na ostala dva telefona na istoj mrezi konstantno 4g+. Kada salta izmedju h+ i 4g+ pun je signal na obe mreze tako da nema razloga da menja ali eto, neobjasnjivo. Sve ostalo radi kako treba barem za sada, ali od ovoga cu izludeti i prodati telefon na kraju, sramota, ne mogu internet da koristim kako je zamisljeno, vec stalno usporava jer menja mreze bez ikakvog razloga.
 
@Dan Cooper ovo se meni desavalo na dosta aplikacija, ali one ui ne, zato sam i uradio fabricko podesavanje najvise. Za sad nemam problema nikakvih.
Jedna stvar koju sam primetio je da otisak prsta radi dosta bolje nego pre, prepoznaje odmah otisak, da ne moram bukvalno da jako pritisnem ekran (koristim zastitno staklo).
Edit: jel si probao da resetujes mrezna podesavanja, mozda pomogne?
 
Ko je ubacio Android 12,da li moze neko da mi potvrdi da li su ubacili portret mod na 10x zoom? Na 11-ici je postojao portret mod na 3x zoom
 
Jedan zanimljiv grafik koji polazuje kako se kretala cena S modela od predstavljanja prvog Galaxy S pa sve do S21 Ultra.
 

Prilozi

  • 20211121_074518.png
    20211121_074518.png
    14.3 KB · Pregleda: 110
Ko je ubacio Android 12,da li moze neko da mi potvrdi da li su ubacili portret mod na 10x zoom? Na 11-ici je postojao portret mod na 3x zoom
Ti na 10x već imaš portret mod, zahvaljujući fizici, jer na 240mm subjekt ima lep prirodni bokeh, zbog žižne daljine i otvora blende.
 
Kod mene je baterija brutalna, jeste prvi dan posle factory reset-a, ali ovo nije humano. 6:25h sot, mesovito wifi i 4g, 50% imam trenutno, sve drustvene mreze imam osim fb, dosta poziva, slikanja, net-a, teams, discord, osvetljenje na 40- 50%.. Nemam reci iskreno.
Edit: na 3x portret je okej, na 10x ne vidim svrhu, makar kod mene. Probao sam 100x zum, malo je detaljnija slika, ali ne toliko.
 
Hahah druze ovo nije moguce sto si sada napisao, 6.5h sot i imas jos 50%?🤣

Resetovao sam mrezna podesavanja, isto se desava, ne znam u cemu je problem stvarno, postoji neki problem, ali totalno sam nezadovoljan jer mi je uredjaj osakacen posle updatea. Neka se javi jos neko od kolega ko je na mts mrezi i ko je azurirao na A12 da podeli iskustva.
 
Poslednja izmena:
To je u 24h pokazivanje, ne od punjenja. 6:25 ekrana za 24h
 
Od potpunog punjenja je toliko, sta su uradili ne znam, ali je baterija kod mene za sad odlicna, ali treba ipak vremena da se sve slegne, tako da posle nedelju dana znacu kakva je stvarno.
Ja sam na mts mrezi i okej je sve. Ne znam sta moze da bude problem. Prebaci karticu u neki drugi tel i vidi kakva je situacija.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211121-122922_Device care.jpg
    Screenshot_20211121-122922_Device care.jpg
    67.9 KB · Pregleda: 84
Nemam drugo opravdanje sem da zivis u pecini i da je osvetljenje u minusu :unsure:
 
Od potpunog punjenja je toliko, sta su uradili ne znam, ali je baterija kod mene za sad odlicna, ali treba ipak vremena da se sve slegne, tako da posle nedelju dana znacu kakva je stvarno.
Ja sam na mts mrezi i okej je sve. Ne znam sta moze da bude problem. Prebaci karticu u neki drugi tel i vidi kakva je situacija.
Probacu sa prebacivanjem kartice, mada ne verujem da je do same kartice, doduse jos lakse mi je da zamenim u Mtsu karticu i to je to, ali bas se desava od azuriranja to, tako da sumnjam da je do kartice. A to za sot nije mi jasno kako, obzirom da meni ukupan sot od 100-0% bude toluko koliko ti kazes za 50%.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211121-131637_Device care.jpg
    Screenshot_20211121-131637_Device care.jpg
    64.5 KB · Pregleda: 62
Nazad
Vrh Dno