Šta je novo?

iPhone 6 / 6 Plus

Na airplane kad se stavi cak
I najgora batt koja u sot 5min skine 25% ne skine ni 1% posle 24h ;-)
 
Jer im je mnogo za tel koji je 60e na oglasima (6plus) da daju 50e za batt🤣 kapiram ja sve to… ali ja govorim o veoma ostecenoj kineskoj bateriji… opet drzi kapacitet dok se ne optereti :)
 
Jer im je mnogo za tel koji je 60e na oglasima (6plus) da daju 50e za batt🤣 kapiram ja sve to… ali ja govorim o veoma ostecenoj kineskoj bateriji… opet drzi kapacitet dok se ne optereti :)
Imas polovne original od 1000-2000 dinara negde oko 80-90% helt bolje tu polovnu,Nego kopiju od 20-30e..
Jer im je mnogo za tel koji je 60e na oglasima (6plus) da daju 50e za batt🤣 kapiram ja sve to… ali ja govorim o veoma ostecenoj kineskoj bateriji… opet drzi kapacitet dok se ne optereti :)
Jos stave kopiju ekran i brze trosi bateriju hah
 
Nisu,Onda kupi kopiju posle 3 meseca se naduvaju i nista i ne drze te baterija jedva 2h pun shot.
Posle gomile menjanja tih originalnih baterija sa 90+ healtha u iPhone-u SE 1st i 7 nakon kupovine zamenske sa ebaya preporodio sam se. Da li stvarno mislis da koriscenja baterija stara 3 god. moze da izdrzi jedan ceo dan? Meni su i SE i sedmica sa tih originalnim i 90+ % jedva gurali od jutra do mraka, a sebe uopste ne smatram zahtevnim korisnikom. Sa kopijom guram po 2h SOT-a na svaki drugi ili treci dan punjenja. Ako se desi eksplozija ili naglo opadne kapacitet rekao sam da cu napisati u temi za iPhone 7.
 
Posle gomile menjanja tih originalnih baterija sa 90+ healtha u iPhone-u SE 1st i 7 nakon kupovine zamenske sa ebaya preporodio sam se. Da li stvarno mislis da koriscenja baterija stara 3 god. moze da izdrzi jedan ceo dan? Meni su i SE i sedmica sa tih originalnim i 90+ % jedva gurali od jutra do mraka, a sebe uopste ne smatram zahtevnim korisnikom. Sa kopijom guram po 2h SOT-a na svaki drugi ili treci dan punjenja. Ako se desi eksplozija ili naglo opadne kapacitet rekao sam da cu napisati u temi za iPhone 7.
Samo pazi na u2 ic kolo ili tigris.!
ha pun sot 2h kopija?
Moja na 80% iphone 7 pun shot 2-4h....
 
Samo pazi na u2 ic kolo ili tigris.!
ha pun sot 2h kopija?
Moja na 80% iphone 7 pun shot 2-4h....
Ako ga skinem sa punjaca i njakam ga celi dan moze i moja toliko. Ali ja izvlacim po 2h SOT-a na svaki treci dan punjenja. Sa originalnom jedva izvuce od jutra do mraka, a da telefon skoro pa ne pipnem. Evo trenuto imam 10% telefon je skinut u utorak oko 8 ujutru sa punjaca, sad je cetvrtak vece. Celi utorak, cela sreda i skoro celi cetvrtak. Sa starom originalnom bi vec u utorak vece/sredu jutro bio na punjacu.
 
Ako ga skinem sa punjaca i njakam ga celi dan moze i moja toliko. Ali ja izvlacim po 2h SOT-a na svaki treci dan punjenja. Sa originalnom jedva izvuce od jutra do mraka, a da telefon skoro pa ne pipnem. Evo trenuto imam 10% telefon je skinut u utorak oko 8 ujutru sa punjaca, sad je cetvrtak vece. Celi utorak, cela sreda i skoro celi cetvrtak. Sa starom originalnom bi vec u utorak vece/sredu jutro bio na punjacu.
Niko nece ti veruje da izgura kineska kopija baterija celi dan,Dok ne posalje ss iz battery!
 
Kao sto mozes i sam da vidis, nisam neki zavisnik od telefona. Koristim ga za SMS, pozive i povremeno da odgovorim na Viber/WhatsApp. Najvise ga koristim za pustanje muzike sa YT (premium, dakle ugasen ekran) dok radim u radionici i uvece da odigram partiju saha ili da pogledam neki video na YT. Uglavnom ako ga koristim za sah/forume izvlacim oko 2h SOT-a, ako ga koristim za gledanje YT-a od 1h do 1.5h. Ali ono sto je poenta price jeste da sa originalnom baterijom starom 4god i heltom 93% nisam mogao da izvucem od jutra do mraka sa istim nacinom koriscenja, a ako bi ga koristio za pustanje YT-a nakon 2-3h telefon je na punjacu. To sa ovom baterijom nije slucaj i za sada sam prezadovoljan. Takodje postoje dobre i lose zamenske baterije. Na eBay-u ima svega i svacega, ali zamenske baterije od iFixita su itekako dobre.
 

Prilozi

  • 194436179_329190092116914_6855602060302732843_n.jpg
    194436179_329190092116914_6855602060302732843_n.jpg
    77.9 KB · Pregleda: 24
Kao sto mozes i sam da vidis, nisam neki zavisnik od telefona. Koristim ga za SMS, pozive i povremeno da odgovorim na Viber/WhatsApp. Najvise ga koristim za pustanje muzike sa YT (premium, dakle ugasen ekran) dok radim u radionici i uvece da odigram partiju saha ili da pogledam neki video na YT. Uglavnom ako ga koristim za sah/forume izvlacim oko 2h SOT-a, ako ga koristim za gledanje YT-a od 1h do 1.5h. Ali ono sto je poenta price jeste da sa originalnom baterijom starom 4god i heltom 93% nisam mogao da izvucem od jutra do mraka sa istim nacinom koriscenja, a ako bi ga koristio za pustanje YT-a nakon 2-3h telefon je na punjacu. To sa ovom baterijom nije slucaj i za sada sam prezadovoljan. Takodje postoje dobre i lose zamenske baterije. Na eBay-u ima svega i svacega, ali zamenske baterije od iFixita su itekako dobre.
Vidim samo 55min samo ukljucen ekran..
 
Treba mi pomoc
Tetka mi je koristila ajfon 6 i valjda joj je pao pa je sad pobrljavio tac inace je ispravan. Ja sam i zaboravio na njega pa sam ga sad nasao. Posto se ja nista ne razumem u ajfon mene zanima kako da vidim da li je on zakljucan na icloud? On je ulogovan na njeno ime i radi sve normalno ali nije znala sifru kad sam je pitao nego je gledala kao tele. Ja znaci normalno koristim telefon doduse u nekim delovima nema odziv touch tako da mogu preko telefona da izvrsim totalni reset ali ne znam sta ce posle biti a mislim i da za reset trazi sifru.
Hvala unapred na odgovorima
 
Trazis pomoc ili filozofiras?
 
Ne znam filozofe sta on moze sa tim imeiem. Da mi trazi neko brojeve sa platne kartice znaci ja odma treba da dam. Nije problem mogu dati. Mogu ja opet da probam da pitam tetku za sifru i npr da se ona seti ja uz pomoc te sifre mogu da resetujem telefon i on ce biti onda spreman za oglase?
 
U redu je… meni ip6 mnogo znaci (tel od 40-50e i to bez ostecenja) inace serial moze da se zlouporebi imei ne. Pitaj tetku za pass bolje.
 
Ne znam filozofe sta on moze sa tim imeiem. Da mi trazi neko brojeve sa platne kartice znaci ja odma treba da dam. Nije problem mogu dati. Mogu ja opet da probam da pitam tetku za sifru i npr da se ona seti ja uz pomoc te sifre mogu da resetujem telefon i on ce biti onda spreman za oglase?
Resetuj i prodaj.
 
Moje pitanje je kako da znam da li je telefon lockovan, ako je ulogovan jel to znaci da je i zakljucan po automatizmu? I da li trazi sifru neku za reset. Telefon je dobar samo je tac losiji i slomljen je ekran tj plastika, sam ekran je ispravan. Ne zelim da prodam tako za delove zakljucanog kao lopovcina. Ja ne znam tacno sta da radim i da znam sifru to je fora, ne razumem se.
 
Probaj, ništa te ne košta ili da ga prodas sa tvojim nalogom da ima sve podatke. Na tebi je.
 
Zeleo sam ti proveriti na serveru imei da li je ukljucen icloud find my ali… probaj reset pa vidi …
 
Ovaj sto aj dao je

info: Model: iPhone 6
IMEI: 352070069461090
Find My iPhone: OFF

Space gray boja
Ako su razliciti znaci pakovan tel
 
Nazad
Vrh Dno