Šta je novo?

Aplikacije - iOS

Nikako ako si mislio snimati razgovore kad pozoves nekoga…
 
  • Like
Reagovanja: NAS
A eksterno free rešenje (ili do par €)?

Našao sam listu ali ko će sada svaki da testira pa ako je neko od forumaša zadovoljan sa programom takve namene neka javi:

  • Call Recorder for Phone.
  • TapeACall: Call Recorder.
  • Automatic call recorder.
  • Call Recorder Lite for iPhone.
  • Call Recorder App.
  • Call Recorder iCall.
  • Call Recorder – IntCall.
  • Call Recorder App: RecMyCalls.
 
Snimanje razgovora, telefonskih, mozes da zaboravis bez jailbreak-a. Bile su neke varijante, ali na App Store-u ne postoji takva aplikacija posto to Apple ne podrzava.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Јел постоји неки AdBlocker за ios, али да блокира све рекламе а не само у Сафари-ју, нешто као Adguard за андроид, па макар морало и да се плати ?
 
Prouci samo kako se podesava i uzivaj

 
Da li te aplikacije za blokiranje reklama mogu da blokiraju i reklame u Youtube aplikaciji (ne YT preko Safari već preko YT aplikacije)?
 
Јел постоји неки AdBlocker за ios, али да блокира све рекламе а не само у Сафари-ју, нешто као Adguard за андроид, па макар морало и да се плати ?
Imaš AdGuard i za iOS...
 
Da li te aplikacije za blokiranje reklama mogu da blokiraju i reklame u Youtube aplikaciji (ne YT preko Safari već preko YT aplikacije)?
YT kosta 150 dinara mesecno i imas ga na TV-u, racunaru i telefonu.
 
Koristim Google One, možda usluga sadrži i YT, proveravam...
 
Imas onaj tunel bear , mislim da ima 500mb besplatno taman da odradis sta treba.
 
Koliko je bezbedno to raditi na glavnom nalogu jer imam Google Drive od 100GB bitnih podataka, da ne blokiraju nalog u nekom momentu?
 
Nece ti ga blokirati, mogu ti blokirati pretplatu sa obavestenjem da te ne srecu po Nju Delhiju🤣🤣👏
 
Napravio sam novi nalog za svaki slucaj, kupljeno radi. Dobio sam prvo mesec dana besplatno pa od narednog meseca skida. Sad mi vise ne treba vpn? Mogu da ga obrisem?
 
Aj preporuci neki vpn u pp ako ne moze ovde.
Ma bilo koji, treba ti na 15 min. Ja mislim da sam koristio NordVPN
Koliko je bezbedno to raditi na glavnom nalogu jer imam Google Drive od 100GB bitnih podataka, da ne blokiraju nalog u nekom momentu?
Pa ako te ne mrzi, uloguj se par puta mesečno preko indijskog VPN. Mada stvarno ne mogu da zamislim taj scenario. Probaj da zamisliš koliko indusa širom sveta ovo koristi putem family acc

Nece ti ga blokirati, mogu ti blokirati pretplatu sa obavestenjem da te ne srecu po Nju Delhiju🤣🤣👏

Bukvalno ovo.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ja ovaj koristim za reaktivaciju YT premium-a (za Indiju). Ostali su ili dzabe 7 dana pa moras platiti ili traze neke gluposti… 3 po 3 mjeseca aktiviras i milina bez reklama.
 

Prilozi

  • DA64246E-6806-4F71-A7F5-1F382E9E3AF8.png
    DA64246E-6806-4F71-A7F5-1F382E9E3AF8.png
    426.7 KB · Pregleda: 44
  • Like
Reagovanja: NAS
Isto i ja, samo za Argentinu...
 
Gde god se uloguješ sa svojim nalogom, imaš sve prednosti YT Premium, nije ograničeno na broj uređaja koliko znam.
Još je isplativija varijanta da se uzme Family paket pa se udruži vas par (6 ukupno) za sitne pare ili budeš dobar drug pa ubaciš najbliže u Family :)
 
Pa to te pitam, kakvo produžavanje, zar ti ne skine automatski?
 
Ne koristim automatsku obnovu. Ti si na mjesecnoj pretplati gdje skida automatski 129, a ja uzmem za 3 mjeseca i platim unaprijed. Zato sto moram omoguciti placanje iz zemlje (Indija), pa omoguciti placanje putem interneta i tek onda platiti. Tako da se manje peglam, ovako 1 u 3 mj. 😂
 

Prilozi

  • E4435463-AB2B-4F31-A612-F15FE94BBD2E.png
    E4435463-AB2B-4F31-A612-F15FE94BBD2E.png
    344.7 KB · Pregleda: 36
Meni skida automatski dok ne otkažem.
 
Ima li neka zamena za Photomyne aplikaciju. Ova moze valjda samo nekoliko slika da prebaci u digitalni oblik. Hteo sam da je kupim ali se ispostavilo da je nekih 50-ak dolara za 3 godine. Sto mi ne pada napamet da radim. Pa rekoh ako ima neka free zamena ili da probam sa nekim aplikacijama za skeneranje.
 
Nazad
Vrh Dno