Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Može neka instant preporuka šta uzeti matorcima? Istekao im je nalog, kontam da im uzmem eon duo lite + neki android tv box i koristiti eon android Smart TV aplikaciju (sa kodom)... Eventualno i da kupim eon daljinac...

Pitanje je koji box i koja verzija eon android tv aplikacije?

Tv nažalost nije Smart...
 
Поштовање: може ли се ЕОН даљински упарити са Ми стиком и затим куцати бројеви канала преко даљинског (на смарт тв апликацији са кодом, наравно)? Какав је деинтерлејс, односно, да ли има сецкања на кајрону на Н1 или на спортским каналима? Не знам да ли сам икада поставио пост раније овде, па се унапред извињавам ако није право место за ово питање, хвала
 
Ако подржава бт даљински, може. Лично сам упарио са ми бокс s.
 
Ако подржава бт даљински, може. Лично сам упарио са ми бокс s.
Пуно хвала. Дакле, на Mi Box S са еон даљинцем се куцају бројеви канала као на еон боксу? То је онда вероаватно најудобнија опција за мене (стик ме интересовао због могућности да остане практично невидљив, али радије бих се задржао на провереној опцији).
 
Да, повезан је и са својим и са еон даљинским. Раде оба истовремено.
 
zanima me da li postoji aplikacija EON za toshiba smart tv - linux je u pitanju
Hvala
 
Hvala
To znači da ne mogu na taj tv tu aplikaciju
Hvala
 
@sdane jel moze meni aplikacija u pp za eon koja radi kao za mob,bez koda? :) pokusao sam 5-6 starih verzija da instaliram al nista :(
 
Meni je televizor podrzan, na SBB sam ali imam onaj stari D3 uredjaj, kada na TVu pokrenem EON app pise da ukucam 6 kod broj u SBB nalogu, odem tamo, ima cak i dugme aktiviraj smart TV, ima i dodaj uredjaj, sta god da stisnem samo me prebaci na uredjaje koji su vec detektovani, nigde nema TVa niti dodavanje ikakvog uredjaja, sve sto tu mogu da uradim je da imenujem uredjaj ili ga izbacim. Doduse meni nije jasno ni kako bi ga detektovao pre nego sto se zapravo ulogujem na svoj eon nalog preko tog uredjaja... Stvarno mi nije jasno u cemu je problem, ako neko zna resenje, bio bih zahvalan.
 
Meni je televizor podrzan, na SBB sam ali imam onaj stari D3 uredjaj, kada na TVu pokrenem EON app pise da ukucam 6 kod broj u SBB nalogu, odem tamo, ima cak i dugme aktiviraj smart TV, ima i dodaj uredjaj, sta god da stisnem samo me prebaci na uredjaje koji su vec detektovani, nigde nema TVa niti dodavanje ikakvog uredjaja, sve sto tu mogu da uradim je da imenujem uredjaj ili ga izbacim. Doduse meni nije jasno ni kako bi ga detektovao pre nego sto se zapravo ulogujem na svoj eon nalog preko tog uredjaja... Stvarno mi nije jasno u cemu je problem, ako neko zna resenje, bio bih zahvalan.
U paketu koji imaš nemaš dozvoljenu aktivaciju TV aplikacije .
 
Hvala na odgovoru, Imam stari "digitalni trio gold" nazalost nemam nacin da proverim sta sada spada u njega jer vise ne postoji.
 
Sve jedno nemas pravo na TV app (za koju se unosi kod) jer je ona uvedena tek od kada postoje EON paketi.
 
Da li postoji modovana apk preko koje na mts optici mogu da se gledaju sk kanali? Imam kod koji moja keva ne koristi, koristio sam ga na tizenu ali od kada su blokirali da se strimuje wifi sa mts mobilne mreže praktično mi je beskorisna. Sad sam uzeo android tv i ako igde postoji apk postoji ovde 😂 Čak bi mi i obična mobilna eon aplikacija (non TV) takva značila jer imam miš i tastaturu koji će biti povezani sa android tv-om.
 
Nema veze modovana aplikacija sa tim tvojim problemom, tu ti jedino pomaze neki VPN ili da uzmes Eon van mreze...
 
Koji vpn provereno radi? Uvek mi je bilo "ćeranje" sa njima. Može i u PP. Hvala :)
 
E tu ti ne mogu pomoci, ne koristim VPN, pa ne znam. Javice se neko ko koristi..
Cek, cek sad tek videh da koristis mts mobilni net, Eon bi trebalo da radi na svakom mobilnom netu?
 
E tu ti ne mogu pomoci, ne koristim VPN, pa ne znam. Javice se neko ko koristi..
Cek, cek sad tek videh da koristis mts mobilni net, Eon bi trebalo da radi na svakom mobilnom netu?
Koristim i mts optiku i mobilni net. Na mobilnom radi eon ovako preko aplikacije za telefon, ali kad napravim hotspot na tv više neće da radi.
 
Poz ljudi, uzeh nord vpn kako bih gledao eon( sport klub kanale) na mts-ovom netu. Ovo mi izbacuje kada upalim vpn
Mi box je u pitanju
 

Prilozi

  • PXL_20211108_150605487.jpg
    PXL_20211108_150605487.jpg
    154.4 KB · Pregleda: 90
Ако подржава бт даљински, може. Лично сам упарио са ми бокс s.
Koji daljinac imaš, sa ispupčenim krugom/prstenom na sredini ili valjda starija varijanta sa tamnijim ravnim?
Kupio sam ovaj prvi, i lepo se upari, regularno radi ali se sam diskonektuje posle nekog vremena i to kratkog, ne znam šta da mu radim...
Inače upario sa Google chromecast with Google TV...
 
Овај није потпуно у равни, нешто ситно јесте као испупчен али је тамне боје прстен. Са ми бокс ѕ се не искључује.
 
Poz ljudi, uzeh nord vpn kako bih gledao eon( sport klub kanale) na mts-ovom netu. Ovo mi izbacuje kada upalim vpn
Mi box je u pitanju

Zar neki kanali nisu limitirani na SBB mrežu? Kako bi upotreba VPN-a uopšte rešila problem?
 
Тако што би одабрао СББ сервер у ВПН-у. Колико сам чуо, за те сврхе је бољи експрес ВПН
 
Ne postoje SBB serveri u VPNu. Sa druge strane, poenta je da izabere mrežu koja nije blokirana za gledanje UM kanala (što je u ovom slučaju, mts).
 
Тако што би одабрао СББ сервер у ВПН-у. Колико сам чуо, за те сврхе је бољи експрес ВПН

Da, tako već ima smisla, mada imam ExpressVPN, mogu da se biraju eventualno gradovi. Serveri ne. Mislim da je tako i kod NordVPN-a.
 
Nazad
Vrh Dno