Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Cruxpool i dalje ne naplacuje transakcije, a nisu losi. Ako imas vise rigova veca ti je isplativost na pplns u momentima kao sada kada skoci gas, u vecini je slicno.
Na cruxpool je min isplata 0.01, tako da bukvalno svakog dana imas isplatu, a jedan je od najboljih manjih servera. Za eth, a i raven takodje.
 
@darkoj89 Jel moze primer podesavanja minera? Ja koristim smos i teamredminer. Jel mora da se kreira nalog na ovom poolu da bi se kopalo?
 
Ako hocu da skinem sa zila 0.5 eth za 140 gwei koliko ce mi leci na racun ???Kako se to izracunava ??hvala
 
Ima naravno :)

1 Gwei = 0.000000001 ETH

Formula je sledeća: 21.000 jedinice gasa * 140 Gwei * 0.000000001 ETH = 0.00294 ETH bi te koštao fee, to je po trenutnoj ceni ETH-a ~13-14$

Lakše ti je da odeš na ovaj sajt gde ti izbaci trenutni Gwei i koliko je to trenutno $, ne moraš da računaš sam ;)
 
Zašto se razlikuje provizija na ethermine i ono što prikazuje etherchain za trenutnu cenu gasa, tj zašto je na ethermine uvek više?
Ja sad da šaljem sa nekog walleta stavio bih standard vrednost zanči ne rapid niti fast i transakcija bi prošla bez problema, tj verovatno bi prošla i sa najnižom vrednošću na slow.
 

Za malo više od 4 meseca diff se maltene udvostručio :eek:
 
Pozdrav ljudi da li moze neko da mi objasni kako da povezem pool sa waletom za manual payout?
Kotistim ethermine pool koji je podesen da isplacuje kad nakupi 1 ETH
 
Idi u settings, tu će ti tražiti IP adressu i dalje podesiš na koliko da isplaćuje...
 
Kako da znam koji je "IP address of your highest performing worker"?
 
Ljudi kako je moguce da RX 570 4GB Sapphire kopa oko 31MH/s ETH, video sam na youtube ?

Pozdrav
 
Nije moguce, jer 4GB karte vise ne mogu kopati Eth. To je stari video.
 
Moguće i da više ne može, jedino ETC da se kopa sa njom.

Inače video koji sam gledao je star oko 3 meseca.
 
Ja ovo prvi put čujem da može sa 4gb karticama posle onoga kada je prestalo.
 
Ne moze, kopaju etc ali isplata je u eth ja mislim
 
Pa preko Nicehash-a moze 99%, nisam siguran, jer sam ih odavno napustio i kopam ETH sa Phoenix minerom preko ethermine. E sad sta se kopa preko Nicehash-a ne znam, ali je isplata u BTC. Ni to nije losa opcija za ljude koji imaju kartice sa 4 gb.
 
Nije u ETH, nego BTC i kao sto sam vec napisao, ako neko ne moze da proda ili nece te kartice od 4gb, to uopste nije losa opcija.
 
Nije u ETH, nego BTC i kao sto sam vec napisao, ako neko ne moze da proda ili nece te kartice od 4gb, to uopste nije losa opcija.
O cemu pises ti? Decko pita moze li sa Rx 570 4GB da majnuje Eth.
 
Pa pisem o tome da je na Nicehash-u to mozda moguce, nisam napisao da moze 100%, nego 99%. ETH ne znam kako ce da majnuje, jer cini mi se da sam lepo napisao je da "Nicehash" kopa nesto dr. (nebitno sta), ali je isplata u "BTC". Sta tu tebi nije jasno?
 
Nazad
Vrh Dno