Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

@nesa07 Može, samo pozoveš call centar (prvo odabereš opciju 1 pa te vrati u glavni meni i tek onda ti nudi da pritisneš 0 za razgovor sa operaterom). Imao sam karticu sa promocijom Deveti rođendan i tako prešao na Žabu koju su preinačili na Zzzuper tj. aktuelnu.
 
Prebacio sam broj u A1 mrežu. Da li se bonus dobrodošlice (3 GB, 200 minuta) koji mi traje još par dana, sabira sa prvim mesečnim planom (besplatan) kojeg ću da aktiviram pred istek ovog bonusa?
 
@mandrak007 Ne sabira se. Besplatan mesečni plan je nezavisan i sa te strane da ne omogućava aktivaciju dodatka od 99 dinara.
 
Samo još jedno pitanje. Da li mogu menjati planove (300 i 600) po potrebi i sabirati neiskorišćeni saobraćaj pred istek plana?
 
^ osim internet kvote za instagram, jer plan 300 nema net za Instagram.
 
Da, ne sabira se Instagram saobraćaj. Ne može se sabirati (prenositi) jer ga plan 300 nema.
Elem, meni su pre mesec/dva dali potpuno drugačiju zvaničnu info. Kolega @poglavicas je i tada tvrdio ovo. I bio je u pravu.
 
Još samo jedno pitanje :ROFLMAO: Pošto koristim oko 1,5 Gb mesečno, uzmem naprimer plan 600 u kojem imam 3Gb i još za 99 dinara dokupim 3GB. Dakle, imam 6GB na računu tada, i onda par meseci uzimam plan 300. Izvodiljivo to? :rolleyes:

Još samo jedno pitanje :ROFLMAO: Pošto koristim oko 1,5 Gb mesečno, uzmem naprimer plan 600 u kojem imam 3Gb i još za 99 dinara dokupim 3GB. Dakle, imam 6GB na računu tada, i onda par meseci uzimam plan 300. Izvodiljivo to? :rolleyes:
*Izvodljivo
 
@mandrak007 taj dodatak od 99 dinara se ne prenosi i mislim da se ne troši dok ne potrošiš internet iz mesečnog plana.
Evo ti ovo
Pa klikni na DODATNE INFORMACIJE i pažljivo iščitaj sve.
 
Imam pitanje u vezi Telenor prepaid-a. Vidim na sajtu da imaju neka dva kao paketa, Prepaid (uplata 300= 1500 din + 5GB na 7 dana) i Prepaid Plus (uplata 500 = 5.000 din + 10 GB na 15 dana). Zanima me da li su ove dve opcije uvek dostupne ili samo određeno vreme (privremeno)? Vidim da na sajtu pominju i neki promo period, datume..
 
Dostupne su stalno, s tim sto ce nova cena biti 400 odnosno 600 dinara).
 
Imam pitanje u vezi Telenor prepaid-a. Vidim na sajtu da imaju neka dva kao paketa, Prepaid (uplata 300= 1500 din + 5GB na 7 dana) i Prepaid Plus (uplata 500 = 5.000 din + 10 GB na 15 dana). Zanima me da li su ove dve opcije uvek dostupne ili samo određeno vreme (privremeno)? Vidim da na sajtu pominju i neki promo period, datume..
Ja imam i jedan i drugi paket i na aplikaciji mi pise da cu te dodatke moci da aktiviram do 25.11. ove godine.
 
Mislim da se taj datum pominje i na sajtu.. Ne znam da li je uvek stajao neki datum kao "kraj" promocije pa na kraju uvek produže ili je sad stvarno kraj zbog ovih promena u cenama pa izađu sa nekom novom ponudom. Do duše u obaveštenju za izmene cena stoje i izmenjene cene za Pripejd pakete što mi nema neke logike ako traju do 25.11. jer promene stupaju na snagu tek početkom decembra. :D
 
Juče mi ukinuše MIX Plus tarifu, kažu nema više. Nestali mi onoliki gigabajti, poruke i minuti u mreži. Gudbaj mts.
 
Izgleda telenoru ne radi online dopuna kako treba.
Uplaceno 200din i samo izbacilo obradjuje se transakcija i onda pukla konekcija a skinute pare sa kartice ali nije legla dopuna
 
Izgleda telenoru ne radi online dopuna kako treba.
Uplaceno 200din i samo izbacilo obradjuje se transakcija i onda pukla konekcija a skinute pare sa kartice ali nije legla dopuna
Samo se storniralo izgleda kad je sistem ukapirao.
 
Da li može u Telenor poslovnici da se bira prepaid broj (cifre) uz doplatu 250/1500/5000 RSD kao što je moguće prilikom kupovine postpaid broja?
 
Ne može, jedino možeš da odabereš neki od tih sto su na stanju…
 
Imam još jedno pitanje u vezi sa Telenor prepaid-om. Ukoliko ja npr odlučim da svakog meseca kupujem 2xPrepaid+ (2x600 RSD), da li mogu npr odmah da uplatim recimo 3000 RSD da imam za narednih 5 kupovina? U tom slučaju, da li se preostalih 2400 RSD (nakon prve kupovine) "meša" sa 5000 RSD kredita koje dobijam u okviru Prepaid+ dodatka? Ukoliko se meša, da li se prvo troše dinari kredita (za minute i poruke) pa tek onda moji ili kako? I konačno, da li je moguće vršiti dopunu preko Dina kartice, e-bankinga i sl i da li se naplaćuje provizija za svaku doplatu?
 
@Vicent87 dopuna (Dina) karticom, ebankingom/bankomatom Komercijalne i na trafici traje 60 dana i posle toga se briše. Van roka važenja kredita nemaš pravo na korišćenje promocija. Rešenje su greb greb kartice (pripejd vaučeri) gde kredit traje 330 dana. Tako ćeš imati dopunu duže vremena za korišćenje promocija, a istovremeno, dopune od 60 dana tokom godine ne menjaju rok važenja kredita, ali produžavaju rok isteka broja.
 
Da li može u Telenor poslovnici da se bira prepaid broj (cifre) uz doplatu 250/1500/5000 RSD kao što je moguće prilikom kupovine postpaid broja?
Mogu 069 brojevi. Za ostala dva prefiksa, ne bih rekao da mogu. Naravno, oni "lepsi" (sa numeracijom koja se lako pamti) naplacuju se dodatno, postoje 3 kategorije tih specijalnih. Sto je broj laksi/lepsi, to je i skuplji.

Evo i novog cenovnika prepaid usluga koji stupa na snagu za mesec dana. Na trecoj strani pise to o cemu pricam

 
Zvala me lepa teta iz A1 i nudi mi ono što imam na mesečnom planu 300 za 580 din kroz neki post paid paket, kaže ukida se MP300 za koji dan
Nema mesec dana kako sam prebacio broj u A1 zbog ove promocije
 
Ukidao se on već par puta 🤔
Da nije ta lepa uz BNT slučajno?
 
Ma ovi BNT su banda, teška banda!
 
  • Like
Reagovanja: uji
U pitanju je ponuda za prelazak sa pripejda na postpejd bez uređaja u Intarifu ili Klasik Plus za 499 mesečno. Kao uslov za zaključenje ugovora sim ponude uvaljuju A1 Net Protect, ali može da se pošalje zahtev za deaktivaciju i nema naplate od narednog obračunskog perioda. Morate i striktno da naglasite željeni obračunski period, jer meni je dodeljen prethodni od 5. umesto ovaj od 10. Pitao sam da prenesem broj, ali ne može i potpisao ugovor na ovom MNP što mi je ostao od odbijanja iz Telenora.
 
Nazad
Vrh Dno