Šta je novo?

Samsung Galaxy A52 (5G)

Isplati li se dati 3.000 za originalnu Samsung zastitnu masku? Da li je zaista toliko bolja od obicnih.
 
Juče stiglo ažuriranje za Oktobar.
 

Prilozi

  • Screenshot_20211024-155421_Software update.jpg
    Screenshot_20211024-155421_Software update.jpg
    92.7 KB · Pregleda: 144
I ja sam mislio da je silikon silikon i da je sve isto. Ali razlikuje se. Dosta je kvalitetnija originalna i grip je baš dobar.
U pocetku je grip bas dobar, ali nakon par meseci, maska pocne da se lako "masti", koliko god ga brisao...
Bar je takvo moje iskustvo sa 2 Samsung maske, mozda su se u zadnje vreme popravili...
 
Imao sam A52 do pre 5 dana i sad uzeo A52s. Prvi utisci su da je (naravno) u svemu bolji i fluidniji A52s osim u jednoj stvari - bateriji. Za sad je na A52 baterija za 15% bolja (korišćeni oba na 60 herca)
Možda neki abdejt je popravi ali sam čekao bar 5 dana da se baterija ustali i to su neka moja iskustva.
 
Imao sam A52 do pre 5 dana i sad uzeo A52s. Prvi utisci su da je (naravno) u svemu bolji i fluidniji A52s osim u jednoj stvari - bateriji. Za sad je na A52 baterija za 15% bolja (korišćeni oba na 60 herca)
Možda neki abdejt je popravi ali sam čekao bar 5 dana da se baterija ustali i to su neka moja iskustva.
U svemu bolji od njegovog predhodnika, pa da li je razlika tolika da se prelazi sa obične 52 na 52s? Meni je sasvim fluidan i predhodnik šta još može biti fluidnije i bolje?
 
U svemu bolji od njegovog predhodnika, pa da li je razlika tolika da se prelazi sa obične 52 na 52s? Meni je sasvim fluidan i predhodnik šta još može biti fluidnije i bolje?
Za toliko fluidniji da se ne oseti ni onaj delić sekunde da razmišlja šta treba da otvori kad klikneš na nešto. (To se bar kod mog modela dešavalo)
Možda je to samo kod mene bilo ali me je to smaralo kao knedla u karburatoru.
Možda i ja grešim pa to nije u pitanju fluidnost nego brzina procesora.
Da li se isplati prelaziti.... ja sam platio razliku 50e i za mene se isplatilo. Ali ako drugi nemaju problem i zadovoljni su sa A52 kako im radi... a pri tome im je 50-ak evrića dobra ideja na nešto drugo da potroše....
 
120Hz ekran i daleko jači chipset, ta dva telefona su hardverski jako daleko jedan od drugog.
 
Vrlo zanimljiva opcija u naj novijem ažururanju je RAM Plus. 4 GB Virtualne memorije. Meni update stigao malpore.
 
Isplati li se dati 3.000 za originalnu Samsung zastitnu masku? Da li je zaista toliko bolja od obicnih.
Ja sam odustao od maski. Dizajneri naprave super stvar a mi je stavimo u kutiju. Poslednja 3 ne stavljam pa neću ni ovaj. Kako piše da je otporan na pad i vodu i ogrebotine pa ćemo testirati. U proseku menjam tel na 2 do 3 god i za telefon u ovom cenovnom rangu ni ne očekujem da ga prodam kasnije.
 
Kad je plastičan nema brige. Em ne mogu da puknu leđa kao kod staklenog, em bi sam deo trebalo da bude jeftin.
 
Pitanje:
Da li može da se ukloni app sa zaključanog ekrana za plejer. Da ne stoji i ako je puštena muzika?
 
Pitanje:
Da li može da se ukloni app sa zaključanog ekrana za plejer. Da ne stoji i ako je puštena muzika?
Probaj u podešavanjima obaveštenja za plejer da isključiš prikazivanje na zaključanom ekranu. Mislim da se taj vidžet na zaključanom ekranu tretira kao notifikacija/obaveštenje.
 
E pa taj je. Ne mogu da nadjem tu opciju ram plus
 
Ne postoji opcija, Samsung je rekao da će da opcija biti uključena svima i da će raditi na svakom modelu koji primi taj dodatak. Tako da čim se ažurira telefon, opcija radi i ne može se čačkati.
 
Upravo tako. Opcija se automatski aktivira pri instalaciji update-a i ne može se samostalno isključiti ni uključiti.
 
Šta znači ta opcija ram plus?
 
RAM Plus je tehnologija koja koristi slobodan prostor vaše skladišne memorije i dodaje ga kao virtuelni RAM, kada vam ponestane radne memorije.
 
Korisnici A52s, postoji li neki problem koji ne mozete rijesiti, jeste se pokajali sto se kupili telefon? Generalno, jel ima prolaznu ocjenu? Uskoro ce i 2022, jel zadovoljava potrebe danasnjice prosjecnog korisnika?
 
Definitivno zadovoljava.
Lično nisam naišao ni na jedan problem a zbog čipa msm da zadovoljava u narednih 2 god potrebe i više od prosečnog korisnika.
 
Uzeh danas i A52s sada imam oba,moracu malo da ih uporedim
Mada vec na prvu loptu A52s je definitivno fluidniji u radu
 
Nazad
Vrh Dno