Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Pozdrav, da li moze da se instalira Iris go na Eon box? Hvala ljudi.
 
Pa ljudi jel ovaj Iris Go besplatan za MTS (Iris) korisnike ili je besplatan samo prvi mesec? Sestra mi ima ugovor sa MTS, ima Iris Box, kablovsku, nije bila aktivirana Iris go usluga tj da se gleda preko APP pa sam aktivirao al nigde nisam izvalio jel besplatno samo prvi mesc ili dok traje ugovor.

Inace, u BIH (RS, Telekom), Iris radi bez problema.
 
Ova app je konstantno bagovala
veceras na mecu Psg-a, svakih 10 min Error - Playback failed. Strasno!! I jos oni planiraju da to naplacuju 199 din mesecno?! Pa oni nama treba da plate sto im sluzimo kao beta testeri.
 
Ja sam uspeo sinoć da odgledam skoro ceo meč i pregled ostalih tekmi nakon toga, na EON-u. Uključio sam se posle prvog gola, to je bio neki deseti-petnaesti minut. Nije bagovala uopšte. Možda je problem bio na početku, to ne znam.
 
Pozdrav, imam Iris go app na telefonu i radi preko SBB interneta. Da li postoji rešenje da aplikacija ne kastuje sliku na tv, probao sam kod sebe Eon box i Miracast usb, na oba neće mada je na ranijim cerzijama radilo na Miracast usb-u (ne mogu da se setim verzije jer nisam toliko često koristio aplikaciju)? Da li je neko probao da direktno preko adaptera Hdmi MHL direktno poveže telefon i tv i tako prebaci sliku?
Ja nisam instalirao iris go na eon box jer imam smart tv. Instalirao sam v 3.0.5 i radi bez problema ali uz pomoć air mouse-a. Na telefonu i na tv-u sam instalirao Zank remote i sve radi. Arene rade bez problema samo kad nema LŠ, a kad je LŠ smanjim kvalitet videa na 720x576, slika je malo lošija ali nema bagovanja. Eto, to je moje iskustvo.
 
Ispašće da ih nešto branim, nije mi namera jer ih ne gotivim generalno kao kompaniju, ali kod mene aplikacija uglavnom radi dobro.
Od derbija nije bilo gledanijeg događaja, pogotovo što ga nisu prosledili na B92 ovaj put. Prošlo sve kako treba, na dva uređaja istovremeno, ja gledao sa par ortaka na EON-u a matorom u drugoj sobi namontirao tablet.
 
Nisi gledao "na EON-u" (= ime platforme & ime SBB TV usluge) nego si gledao na Eon boxu.
 
To se valjda podrazumeva, ovo je ipak Benchmark forum. Žao mi je, ne izvinjavam se zbog pravopisne/tehničke greške za koju uopšte ne smatram da je greška. Ko pomisli da se Arena (ili još grđe Iris) može gledati na EON platformi a ne boxu, nek' se samoobriše.
 
Ja ne verujem kako amaterski rade ljudi iz MTS-a... Korisnik je preselio prikljucak, za mojmts portal je sve ostalo isto, user/pass, sve je vezano za isti JMBG ali je username za IRIS dobio nekako brojku "3" na kraju tacnije dobijen je novi username samo za IRIS app koji nigde ne moze da se vidi i samo ljudi iz tehnicke podrske (i to posle vezivanja do nekog kasvetnijeg, cura sto mi se javila na pocetku pojma nije imala o cemu se radi) mogu da podese sifru i oni samo mogu da je promene ako se nekad odlucim da je promenim. Ja ovo ne kapiram, kao neki provajder na selu za 100 korisnika, kakvi amateri.
 
Niko ne odgovori, hoce li se ovaj Iris GO placati posle mesec dana ako sam korisnik MTS i imam Iris Box? Ako ce svi da placaju o da je to amaterizam, zar nije koglo kao sa EON-om da imas par prikljucaka za aplikacije besplatno?
 
@Swiper Javni sektor, stranačko zapošljavanje pretpostavljam. Podrška im je horor. Iris je doduše napredak u odnosu na mts TV go ali je to i dalje miljama iza EON-a, Oriona, RTS Planete i sličnih platformi/aplikacija.

@Gargamel83 Ne mogu da tvrdim jer sam ja samo mobilni mts pretplatnik pa sam tako uzeo Iris, nemam mts/iris box. Mi plaćamo nakon promo perioda, 500 kinti. Ajde da pretpostavimo da se u tvom slučaju ne plaća, bar ne bi trebalo. Konkurencija to ne radi, za daleko kvalitetnije aplikacije. Ako naplaćuju stvarno nemam reči, lopovluk u najmanju ruku.
 
Javite danas ako saznate da li ce produziti ovaj gratis period za Iris Go, ozbzirom da istice danas , a ovi iz mts-a pojma nemaju nista, pitao sam ih juce i jedino sto kazu je -pratite nas sajt,
ha ha .
 
evo objavise sad na njihovom sajtu produzeno je gratis do 31.12.
 
Strasno za sta oni taze broj telefona, ime i prezime nosioca ugovora, za najprostije pitanje jel se placa usluga Iris Go za one koji imaju ugovor sa MTS-om. Uglavnom ko ima Box 3 ili Box 4 paket, Iris Go mu je besplatan.
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    37.2 KB · Pregleda: 60
Ima li neko ideju, zasto mi je konstantno playback failed na Android Nvidia shieldu, i sa 3.0.5 i 3.0.6?
U prvim danima,pola kanala je radilo, a pola je javljalo gresku.
Nakon par dana svi javljaju gresku.Ne krece slika ni za milisukund.
 
Ima li neko ideju, zasto mi je konstantno playback failed na Android Nvidia shieldu, i sa 3.0.5 i 3.0.6?
U prvim danima,pola kanala je radilo, a pola je javljalo gresku.
Nakon par dana svi javljaju gresku.Ne krece slika ni za milisukund.
Probaj da obrises cash memoriju mozda ce ti to pomoci...
 
Probao sam to i brisanje cele app, nista nije pomoglo.
 
Juče je bilo nemoguće gledati Arenu 1, playback failed nakon par sekundi do minut max. bez obrzira na mrežu i uređaj.
 
meni se slicno desava na mobilnom dok sam na wifi, bez nisam probao.
 
Niko ne odgovori, hoce li se ovaj Iris GO placati posle mesec dana ako sam korisnik MTS i imam Iris Box? Ako ce svi da placaju o da je to amaterizam, zar nije koglo kao sa EON-om da imas par prikljucaka za aplikacije besplatno?
besplatan za one koji imaju IRis tv u bilo kom obliku (solo, box, sat). Sve pise na sajtu. Do 6 meseci free imaju korisnici mobilnih paketa.
 
besplatan za one koji imaju IRis tv u bilo kom obliku (solo, box, sat). Sve pise na sajtu. Do 6 meseci free imaju korisnici mobilnih paketa.
Zasto onda meni prilikom prijave na racunaru trazi da izaberem koji paket za pretplatu?
Jedino ako se mora akrvirati jer po defaultu nije aktivirana usluga...
Inace boks 3 optika (net+fiksni+iris)
 
I posle aktivacije na portalu mts ista prica.
Posle prijave trazi pretplatu na start ili max paket???
 
Zasto onda meni prilikom prijave na racunaru trazi da izaberem koji paket za pretplatu?
Jedino ako se mora akrvirati jer po defaultu nije aktivirana usluga...
Inace boks 3 optika (net+fiksni+iris)
meni ne, sve sto mi je na tv uglavnom dostupno i na kompu/telefonu. A imam box 4 plavi
 
Konačno! Iskren da budem mislio sam da neće nikada izbaciti verziju za TV.
Nije baš user friendly ali to se moglo i očekivati od mts-a. Najbitnije je da postoji i da radi.
 
Nazad
Vrh Dno