Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
daily_gifdump_3667_22.gif
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Party trick prop. Pod određenim uglom se spusti, a ispod je šipka na opruzi koja se podiže zajedno sa du*etom. Yes, I'm fun at parties.

 
Poslednja izmena:
Judo bacanje konja.
 
Ja sam se na Novom Beogradu snabdevao od "Muka Petrol", Čovek sa ladom u bure prikolicom stajao kod 6 Kaplara, imao veliku reklamu i vizitkarte i štampane upaljače.

Ti aviončići uzleću i sleću sa 40Kmh. i sporija se čeonim vetrom. Utvina Roda je na kojoj sam ja solirao '60ih godina, sa nešto čeonog vetra je mogla da sleti kao helikopter.
Mike citam neke tvoje postove pa reko da te pitam u kojoj si jedinici bio kad se probijao sremski front?
Ti si covece Metuzalem ovde.
 
Mike citam neke tvoje postove pa reko da te pitam u kojoj si jedinici bio kad se probijao sremski front?
Ti si covece Metuzalem ovde.
Ha ha, ne baš, rođen 1948e. Samo što sam imao prilično aktivan život u mlađim danima. Posle roka u mornarici sam aplicirao za vojnu letačku akademiju a deo toga je bilo skakanje padobranom (8 puta), jedrilice i na kraju motorno. Tada mi se vid pokvario pa nisam uspeo ni pored oca pukovnika u JNA. 1974e godine, razočaran otišao u Kanadu na nekih 25 godina, završio mašinski (priznali mi samo pola od dve godine ovde) i eto tako sada baš pravi penzioner. Oduvek voleo tehniku i tehnologiju pa i sada.
 
1633162372762.jpg
 
Ajm gona send ja
Bek tu smoking...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno