Šta je novo?

Diablo II Resurrected

Jel samo ja ne mogu online 🤣🙄🤦

Opet na Ameriku ko kanda
 
Poslednja izmena:
Ja sam igrao na US ali me izbacio i tamo. Sad ne radi ni jedan.

Mislim da ovaj klip nikada neće zastariti

 
Klasican shitfest na dan izlaska : )
Ja usao odmah na startu, izlevovao palija do nekog 5 levela, izasao iz igre, vratim se, nema karaktera. Ponovo reset, nema. Ponovo reset, lvl 4 paladin, dakle roll backovali nekako i malo zakinulo. Medjutim, od tad vise ne mogu private game da kreiram, standardne blizzard greske :)
 
D2R je online-only i za konzole?
 
resetuju servere :)
 
Moze i offline na ps.
Posle par sati igranja deluje da ce samo reset servera moći da me pošalje na odmor 😁
Za sad je ok sa konzolom, mada igram sa barbarianom, pa bijem na blizu
 
Hahaha legendarno, kolko me cekanje iznerviralo ovo me bas nasmejalo.
 
Mene vratilo 4 levela unazad... a bas nasao lep staff od trgovca da ubacim rune. :D

Good old Blizz, never change.
 
I mene vratilo a taman sam napravio Stealth. Evo sad je opet pukao.
 
Isto :(
Desilo se kad sam alt tabovao igru ali sam ostao isti level i itemi su tu
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne mozes. Karakter je od starta flegovan ili kao online ili kao offline.
 
Više mogućnosti online. Trading, party, ladder.
slazem se! zbog toga sto su izuzetno bezobrazni i iskljucili tcpip. da nisu, mogao bi da igras offline like sa drugarima, ne bi imali problema sa serverima... ali su bezobrazni preko svake mere. hocemo mi autenticno iakustvo da prenesemo... a tcpcip i lan play je bio kljucni deo d2. nosenje kompjutera kod ortaka i lan party....

zato cu ja da igram legit lika online umesto editovanog offline -.-
 
Uzas optimizacija... jeste da imam vremesnu konfu (1050ti) al bajo PoE radi savsreno na njoj. Low High isti k.
 
na PS5 performance mode ide na 60fps, a quality mode zakljucan na 30. Nerealno.
 
strasno... ja sam probao act 1 u 4k i to je radilo ok. kapiram da ce da krene da stuca kasnije.

btw, poe je primer za losu optimizaciju.
 
Napucali su ga grafički baš dobro. Ima tu svakakvih efekata pogotovo u kasnijim aktovima. Ne očekujem da će zahtevnost smanjiti optimizacijom.
 
Sta ce tek da bude kad uletim u gomilu pa kad pocnem da gruvam madjije, eksplodirace komp. A online losije radi nego offline
Sve u svemu lepo su ga namastili
 
stvarno sam razocaran ako je tako. iskreno ne izgleda mnogo lepse nego grim dawn, a on radi na tosteru...
 
Act I je odlično prošao (FPS nije išao ispod 75), dok je Act II baš traljav. Stuttering-a koliko hoćeš. :) (i7 8700K na 4.5GHz, 16GB RAM-a i RX 6600 XT - 1440p, maxed out.)
 
Vrlo cudan problem imam od pre nekoliko sati. Igra crashuje cim kliknem na waypoint ili interakciju sa nekim npc u rog kampu. Sta god da probam, puca. PS5, imam utisak da je karakter zabagovan do zla boga nakon onih silnih rollbackova juce, ali mi se ne kako ne krece ispocetka, nemam toliko vremena, pa bih radije sacekao da vidim da li je server-related. Jos neko sluuuucajno?
 
koliko su nesposobni ja reci nemam. i za ovakvo iskustvo traze 40 evra? sramota.
 
Sad mi pise da mi je igrac i dalje na serveru odnosno u igri iako sam pre 2h izasao iz iste! Gde mogu refund da trazim :D
 
Odustao sam od Online, igram lagano sorc offline, ide ok.
Kada srede za koju nedelju ako me ne bude mrzelo baciću možda druida ili nekromancera online.
 
I ja se zanosim istom idejom! Ne znam jel mogu bar između svojih online i offline igrače da trejdujem iteme?!
 
Nope. :)

Što se tiče performansi u offline play-u, izgleda da samo Act II brljavi. Nije loše obzirom da post-launch poliranje tek predstoji.
 
Nazad
Vrh Dno