Šta je novo?

Moonshot novčići (potencijal x10, x100...)

Sta mislite o CV?
Carvertical token?
Imaju sajt za proveru automobila
 
Bas treba da se potrudis da nadjes placanje sa cV na njihovom sajtu ;)
Tesko da ce ljudi koji koriste proveru vozila da traze gde se trguje sa cV(samo Kucoin) pa da prave nalog, kupuju btc/eth, pa menjaju za cV pa placaju za proveru :D Ja sam prso na njemu 90%, mrtav shit. Dobar za zaobilazenje.
 
Neka preporuka za sitnu kupovinu, jel imate neki coin za koji mislite da još uvek nije ispratio ovaj rast? Jutros vidim da mi je ostalo nešto malo USDT na menjačnici, pa rekoh da iskoristim.
 
Ne bih da ispadne da silujem, ali stvarno bih molio da ispratetite smartdefi i prvi token koji je smartdefi a to je ROX. On se moze kupiti jedino za sada na fegex, ni na jednoj drugoj menacnici. Kupovinom ROX ako imas dovoljno para, ako ne onda kupujes Pebbels sto su komadici ROXa. To je prvi token koji ne moze da bude rugpull, jer se sav LP nalazi u tokenu. ima ga 1000 na bsc i 1000 na eth strani. To je ustvari projekat FEG tokena. FEG token je sada na odlcinoj ceni za kupovinu jer mnogi prodaju FEG da bi kupili rox, ne svatajuci da ustvari rox je taj koji pomaze FEG, jer prilikom svake prodaje ili kupovine ROX tokena se burnuje FEG, jedan deo ide za rewards ovima koji holduju ROX, jedan deo ide za feg staking. Uskoro se ocekuje jos smartdefi tokena a medju prvima sledici bi trebalo da bude TRY token. Zasto se smartdefi token ne moze kupiti na pancakeswap ili na uniswap? zato sto jos nisu podigli svoje menjacnice na taj nivo tokena. Smart defi token ne moge biti rugpull, ne mozes izgubiti vise nego sto si ulozio u njega. jer ako krene po zlu, mozes da burnujes svoj smartedi token i uvek ces dobiti nazad onaj bnb ili eth koji si ulozio u njega.
da dopisem da svaki sledeci smartdefi token ce burnovat FEG prilikom kupovine ili prodaje.

stvarno sam mnogo napisao, nadam se da je pregledno.
 
Setim se da bacim pogled na SafeMoon, u kom sam ja ovo kanalu kupio kad je čak i danas plus...
 
Ispratite XCAD, Zilliqa ecosystem, namenjen je tokenizovanju youtubera, ima fin rast zadnjih dana a tek je sve na početku.
 
Mislim da bas taj pokazuje jednom u par dana/nedelja .. Tako da sacekaj neko vreme i zapamti koliko imas trenutno, mora da se pojavi ..

Pojavili se, odokativno 0.3% od količine u novčaniku.
Tomi je u pravu, morao bi da ih prebacis na wallet, i tada ja mislim da ti se umanjuje neki procenat...

Nije, ali je izgleda tačno ovo da treba izbegavati prebacivanje, tretira se kao prodaja i gubiš 10% za svako prebacivanje.
 
Pojavili se, odokativno 0.3% od količine u novčaniku.
Ja sam ipak napustio tu ladju na 0.00000255, da sam bio pametan, prodao bih odmah nakon neuspelog lansiranja novcanika dok je cena jos bila oko 0.00000320..

Puno neispunjenih obecanja, nema novcanika, neki jaki developeri su otisli iz tima pre par dana, kitovi prodaju cim vide da mogu da izvuku lovu i potope cenu .. Ne daj boze za holdere da krene bear uskoro, dodace jos dve nule na sadasnju cifru ..
 
Ja se sinoc opet poigrao sa desetak dolara, posto su opet poslali wallet na play store. Ako se pojavi u narednim danima mogla bi cena da skokne 30-40%, pa zaradim jedno 3-4$ 😄.
 
Ako nekog interesuju svi projekti na Cardano mrezi, nek mi javi privatnom porukom, da ne pisem sve ovde. Inače, ušao sam u Cardax, nadam se da sam napravio pravi potez.
 
Feg tj fegrox je smislio GASrebate sto znaci da ustvari kad trejdujes i platis gas ti ustvari dobijas nazad taj gas cak i vise. Kaze da svako ko u valetu ima 20billions feg tokena ce automatski biti ukljucen u GASrebate. Ima njegov primer gde je radio transfer bnb u feg i gas je bio 0.0015bnb a nazad je dobio 0.0049bnb. Na pitanje od cega se vraca taj gas:
All pairs that trigger buy/burn FEG will also fund the GAS rebate pool huge on FEG pair
+ Od prodaja
 

Prilozi

  • photo_2021-09-18 19.05.52.jpeg
    photo_2021-09-18 19.05.52.jpeg
    17.3 KB · Pregleda: 27
Posto sam u FEG ekosistemu, onda naravno pratim i goldfarmu, i danas su izbacili obavestenje o novoj farmi deposit gold earn superada token.
pa sam malo istrazivao i zanimljivo je, holdanjem superada tokena dobija se 10% ada bep 20 token (posto je na bsc mrezi), ali svakim danom u 10h i 19h se rewards povecava na 24% . tako da sam malo nesto ulozi i kupio superada tokena pa da vidim. https://superadaofficial.com/
 
Uzumaki inu (Token)

Najaci crtani ikada na svijetu
Naruto Uzumaki
Ikona Istocnoga svijeta

Moze se kupiti na fegex ili uniswap
Na Fegex je eth chain, izlistan je ne treba contact adreas
za Uniswap.

0xd4c64f0fe38ecdaf0baefd7859e18185a73b9aa3
 
To je token za online kupovinu hrane do kucnog praga, imaju svoju iphone i android aplikaciju sa prosecnom ocenom 4.9☆.
Dosta ljudi je koristi narocito u toku pandemije za narucivanje hrane, i mislim da bi potencijalno mogao dostaaa da vredi, vec sam zavrsio KYC registraciju za par minuta, korisnicka podrska im je brza i ljubazna.
Kupio sam i FEG na preporuku clanova 🍀🍀🚀
 
Hvala na pojasnjenju :)
U vezi FEGa nisi pogresio, ali treba da znas da on nije vise meme token.
 

Da li je neko ispratio Luffy inu projekat?

 

Prilozi

  • Screenshot_20210926-124606_Instagram.jpg
    Screenshot_20210926-124606_Instagram.jpg
    142.7 KB · Pregleda: 8
Nisam taj, ali mi je zanimljiv Saitama Inu, ali nemam eth da bih kupovao, sam sam na bsc chainu.
 
Dok btc ne zna gde ce sumnjam da ce bilo sta eksplodirati. Dosta je veliki rizik kupovati tako sta sada.
 
Nazad
Vrh Dno