Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I 8de jos, ovo je jos jaci pad od prethodnog, gledajte poslednji sat samo, sad ce i panic sell, ide jos dole garant.
 
Gledaj menjacnice, coinmarketcap nije azuran bas u minut.
 
Ubo si ga, i ja sam nanjusio, ceo dan drzim prst na okidacu, pobegao jutros u USDT.

btw dot je lepo potonuo, preko 20%, rekao bih da se polako stabilizuje, pa je ovo prilika da se pokupi jeftino.
 
Ja sam imao matic, prodadoh jutros ono sto mi ostalo, zao mi sto sam samo 25% dao na 1.75. Ali dobro je, imam neku zaradu.
 
Ovakav crveni dan sa 10k razlike je bas organizovan istovar i pucanje longova. Kako se neko igra, ne moze da omane, zna i kada ide dole i kada da dokupi. Samo da vidimo do koliko ce da buse. Bice zanimljivo kroz 2-3 meseca da vidimo jel ovo vrh return to normal ili samo stepenik ka toliko zeljenom blow off top.
 
Uvek se ovakve stvari dešavaju kad imam puno posla i ne mogu ništa da pratim. Baš sam hteo večeras da uzmem nešto profita, kad ono odjednom vidim da je duplo toliko nestalo, puf!.

Najveći dip je brzo pokupovan, tako da ne deluje strašno, ali kad pogledaš total market cap, ovo je praktično double top, što nije dobro.

screenshot.png
 
Zilav je Sol, ocas posla nazad na 180, sto bi reko Lemi Kitic: Jaci nego ikad..Ali verovatno ako ostali nastave da padaju da ce i on da se strmoglavi.
 
Poslednja izmena:
Konačno pad mrtve macke. Ovo se čekalo. ADA juce 3$, danas 2$. DOT sa 35$ na 22$. Propadoše svi u trenu. BTC sa 52.000$ na 42.000$, 20% u trenu pade. Ostali po 30%. A i SOL je odlicno pao, sa 195$ na 128$, pa to je vise od 1/3, ko je imao ordere, cestitam mu na kupnji.4937C67B-8FD5-4F8B-A6D9-61955FE74D8A.jpeg
 
Al je ovo bilo otresanje..makar su mene otresli. Sad deluje da istom brzinom ide nazad..
 
Ja sam jutros otišao iz ETH u BUSD. Koliko je to dobro, videćemo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno