Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mora @morbius crnjaciti, takav je 🤣
Kakva kradja i muljanje na Blockchain-u gdje je sve transparentno 🤔🤦‍♂️

Btw. HEX = can't win any harder
Ide HEX do 1$ lagano prije snapshot-a.
 
SLRS нема намеру да се зауставља, не знам да ли га је неко испратио
 
Mora @morbius crnjaciti, takav je 🤣
Kakva kradja i muljanje na Blockchain-u gdje je sve transparentno 🤔🤦‍♂️

Btw. HEX = can't win any harder
Ide HEX do 1$ lagano prije snapshot-a.
Ne reče mi kada je snapshot, guglam ali sam slep izgleda :ROFLMAO:
 
Strpljen - spašen :) Hvala!
 
Mali off..šta radite na kraju ciklusa..prebacujete se btc, u stable coine ili dolare pa to držite na menjačnicama, ledžerima?
 
Stable na cold wallet po mogucstvu, do targeta za kupovinu i kes.
Vise razlicitih stable coina, tipa nesto usdt, usdc, busd...
 
Tačno je da ljudi ništa ne čitaju, ne informišu se i ne obrazuju, ti recimo nisi pročitao da je ovo šema da se stanovništvu otmu dolari koje im šalje familija iz inostranstva, kao i da se pere pljavi Bitcoin. Zato je i stanovništvo protiv.
Kako da im se otmu dollari ako oni dollare i ne dobijaju, već iz inostranstva dobiju Bitcoine? Pošalje ti rodjak iz USA pola BTCa, i ko tu tebi može bila šta da otme?
 
SOL opet prebio ATH, bojim se da je kasno za ulaz.:(
MATIC nas samo troluje il će stvarno na dole, imal ko predstavu šta se dešava?
 
SOL opet prebio ATH, bojim se da je kasno za ulaz.:(
MATIC nas samo troluje il će stvarno na dole, imal ko predstavu šta se dešava?
Htedoh da kazem da Sol pametno koristi zatisje da nas jos malo prcka u mozak, al dobro. Sto se Matica tice, aj da ga prekrstimo u Polygon, mozda krene 😄. Dobro, treba malo iskuliratni dnevne oscilacije. Kako je za vikend gruvao, tako sad pada, mada sam ocekivao da ce se zadrzati makar na 1.7.
 
Sollanah
W2Va.gif
 
Zatvorio sam vecinu long pozicija i otvorio mali short cca 2% ukupnog kapitala na solani, cena $162 bio sam ultra mega bullish od kraja jula, kupovao neke od koina randomly uzeo sasvim korektan profit ali ocekujem jedno ozbiljno otresanje u septembru i cenu BTCa na 44k.
Short na SOL cu povecavati za svaki dodatni rast cene 20$ za po 1 posto kapitala.
Target cena SOL i zatvaranje shorta oko $110 (+/- $10)
 
Evo neki hladan (crveni) talas nas zapljuskuje.
Ali SOL se drži, svaka joj čast. Žao mi je što je nisam nikada imao.
 
sol je stvarno razbio, u januaru 2$ a od sinoć prelazi 180$, neverovatno
 
A nikako da malo jače padnu cene, da mogu da udju novi ljudi. I to kad se zacrveni BTC, to je smesno mali pad. Mada, kad bi pala malo jače cena, pitanje je da li bi se vraćala na nove visine ili bi to bio put ka još nižim cenama, tako da ni to ne bi bio dobar ulaz. Ove cene su bas dosta skočile. Po 2x, 3x, 5x, 7x, eto Solana skocila 10x. Pa valjda mora nekad pad. Pa ne može se ici na 100x. Valjda će krenuti da izvlače profite oni koji su kupovali pre 2 meseca. Kupili su da zarade, a sada tu zaradu imaju. A ovaj ADAX samo dumpuje i izvalci novac. Dumpuju cenu, pa kad ju ulagači napumpaju onda sledi novi dump. Upozorio sam odje da su prevaranti u pitanju, a vidim mnogi ADAX dozivljavaju kao ozbiljan projekat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno