Šta je novo?

Pomoć pri izboru invertera

Gde nađe aemi da hvališ...
 
Gde nađe aemi da hvališ...
Pa ovaj moj drugar vice baki dobra mu kaze greje super.a nit grejaca nista bas ko ce ga znati
Sada ćeš ti da kupiš ovu, pa ćeš prvi prohladan dan da dođeš i da napišeš kako bljuje vatru na izduvu i da je čak bolja nego što si očekivao.
Ne baki nema tu sta da kazem i da se lazemo valja valja ne valja ne valja kada dodju minusu reci cu kako jeste i to je to a ne to decije fazone, za aeri mogu da kazem da sam zadovoljan.Poenta je da druge ne zeznes ako si se sam zeznuo.Isteravas ljudima novac iz dzepa koji su ko zna kako zaradili.
 
Sto bi rizikovao sa novim modelom kada vec imas klimu sa kojom si zadovoljan?
Kupi istu.
 
Sto bi rizikovao sa novim modelom kada vec imas klimu sa kojom si zadovoljan?
Kupi istu.
Pa na papiru mnogo jaca od moje aeri i teza spoljasna za 8-9 kg .Jedino sto me buni ista cena nje i Aeri 18btu sad uzeti aeri 18 ili ovu e+ evo bas pogledaj gde je aeri i taj raspored 9 sa 4.5 dnevna.to je grejalo zimi do minus 7 E sad budi pametan i sta kupiti tu .?
 

Prilozi

  • VID_20210826_174405.mp4
    4 MB
Kako greje na -15?
Aeri greje lepo meni do minus 7 a na minus 15 nemam pojma, bas bude prijatno za te pare stvarno super klima...Defrosti su kratki nekad na 3 sata na fan 2 nekad krace krastavac zavisi .Ovaj model e+ papiroloski razbija ali praksa ko zna krastavac mozda i uzmem pa kud puklo da puklo.Vec 3 godine aeri bez ijednog problema
Aeri greje lepo meni do minus 7 a na minus 15 nemam pojma, bas bude prijatno za te pare stvarno super klima...Defrosti su kratki nekad na 3 sata na fan 2 nekad krace krastavac zavisi .Ovaj model e+ papiroloski razbija ali praksa ko zna krastavac mozda i uzmem pa kud puklo da puklo.Vec 3 godine aeri bez ijednog problema i racuni smesni najvise do 4000 da ona potrosi stvarno dobar model.Vivax kazu smrdljivi krastavac mozda i jeste neki modeli ovaj provereno dobar
 
Gde zivis kad nema kod tebe -15 ,prosle zime je bila ta temp.
 
Ne znam nista o E+ ali ako hoces bas 18-ku onda preporucujem proverenu

ACP-18CH50AUJI R32 (AUX) 60.000d.​

po meni najbolji model vivaxa za male pare.
Pre bih neku jaku 12 zbog komfornijeg grejanja.Ali ovaj model bas zapao za oko samo ciji su delovi dal je haier ili midea ili nesto treće nista ne mogu nadjem na netu o njoj
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-08-26-09-31-03-571_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2021-08-26-09-31-03-571_com.google.android.apps.docs.jpg
    89.6 KB · Pregleda: 54
Amber je 2 klase bolji uredjaj.
Bucnija je od Luca i to joj je jedina mana u odnosu na nju, sve ostalo nije ni za poredjenje.
Ne znam gde ti vidis te silne reci hvale, ali Luca je mator uredjaj, ima problema sa mehanizmom vrata, kao i smradom tokom hladjenja, nas vise je to primetilo i pisalo na forumu.
Pored toga, dobro radi i lepo modulira, na grejanju retko duva prohladan vazduh, ali se desi.
 
Sto ne bi uzeo 6 ticu TA peć i zavrsio posao
 
Amber je 2 klase bolji uredjaj.
Bucnija je od Luca i to joj je jedina mana u odnosu na nju, sve ostalo nije ni za poredjenje.
Ne znam gde ti vidis te silne reci hvale, ali Luca je mator uredjaj, ima problema sa mehanizmom vrata, kao i smradom tokom hladjenja, nas vise je to primetilo i pisalo na forumu.
Pored toga, dobro radi i lepo modulira, na grejanju retko duva prohladan vazduh, ali se desi.

Amber je 2 klase bolji uredjaj.
Bucnija je od Luca i to joj je jedina mana u odnosu na nju, sve ostalo nije ni za poredjenje.
Ne znam gde ti vidis te silne reci hvale, ali Luca je mator uredjaj, ima problema sa mehanizmom vrata, kao i smradom tokom hladjenja, nas vise je to primetilo i pisalo na forumu.
Pored toga, dobro radi i lepo modulira, na grejanju retko duva prohladan vazduh, ali se desi.
Pa vidim po forumima da je bas hvale.E sada kad ti rece onda pa sta je tu pametnije uzeti dnevna 40m2 samo to u mestu grejem.Amber je brate bas skup mada ne bezim i od njega ako ne mogu proci jeftinije?
 
Ljudi molim Vas pomozite jer sam u velikoj nedoumici. Treba da ugradim kod sebe u prizemlju kuće inverter, isključivo za grejanje.

Moje pitanje je da li ovde ići na jednu jaču 12-icu (i ako da, gde je ugraditi) ili na dve sedmice u svakoj sobi?
 

Prilozi

  • 20210829_120117.jpg
    20210829_120117.jpg
    74.4 KB · Pregleda: 47
12 trpezarija 7 soba,moze i dve 7 ali zbog ne daj boze jace zime da imas snagu da greje sve kako treba.
 
Tako sam nešto i ja razmišljao, tj. da mi trebaju po dve klime za svaku prostoriju i siguran sam da je to optimalno rešenje, mada se i dalje pitam da li bi obe prostorije mogla da pokrije i recimo jedna jača klima, tipa Fujitsu 12 Kgta.
 
Naravno da ti ne trebaju po dve klime za jednu sobu, odakle ti to
 
Nazad
Vrh Dno