Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zanimljive stvari se dešavaju u poslednje vreme, mojoj devojci se na računu pokazalo da ima24000 više.

Zvali smo call centar oni ništa ne znaju, na aplikaciji nema nikakvog istorijata o prilivu tih sredstava.

Ništa, te pare svakako nismo dirali, posle nekih nedelju dana samo su nestale sa računa.

Danas na mom računu 1000 dinara manje, otkud sada manje 1000 dinara kada znam da nigde nisam trošio,
u transakcijama ne pokazuje ništa, znam da mi za taj račun nije vezan Netflix. Ništa zovem call centar javi se ljubazna
operaterka, ni ona ne zna šta se dešava, uglavnom prosledila je dalje zahtev pa će mi javiti.
Ovo deluje kao klasično privremeno sakrivanje novca. Bilo bi super sad kad bi se i ostali korisnici javili i prijavili slične stvari. Ali uzalud.
 
Da li neko ima problema sa uplatom na Cex kripto menjačnicu nakon 1. jula? Pošto je meni malo pre odbijena (The card deposit is declined).
 
Kupovao sam juče DINA karticom na rate, ali je u pitanju kartica od PŠ. NIkakav problem, iznos podeljen na 6 rata, potpisan račun i to je to.
Treba mi malo pojašnjenje. Kao korisnik ugasene m:ts banke koja je pripojena PS dobio si novu DINA karticu PS i uz pomoć nje si odradio plaćanje nekog racuna na 6 rata.?
Ovo mi je vrlo bitno jer upravo treba da odradim registraciju privatnog auta. Trenutno Poštanska štedionica i pored regularno overenih papira za administrativnu zabranu od strane mog poslodavca ne dozvoljavaju za sad kredite za bivše korisnike m:ts banke a takodje ne dozvoljavaju ni uzimanje čekova. Trenutno sam u pat poziciji pa bi mi potvrdni info da se sa debitnom DINA kartica PS (dobio sam je pre par dana inače sam do 30.06. imao debitnu DINA karticu m:ts banke) može platiti račun za registraciju na više rata.
 
Treba mi malo pojašnjenje. Kao korisnik ugasene m:ts banke koja je pripojena PS dobio si novu DINA karticu PS i uz pomoć nje si odradio plaćanje nekog racuna na 6 rata.?
Ovo mi je vrlo bitno jer upravo treba da odradim registraciju privatnog auta. Trenutno Poštanska štedionica i pored regularno overenih papira za administrativnu zabranu od strane mog poslodavca ne dozvoljavaju za sad kredite za bivše korisnike m:ts banke a takodje ne dozvoljavaju ni uzimanje čekova. Trenutno sam u pat poziciji pa bi mi potvrdni info da se sa debitnom DINA kartica PS (dobio sam je pre par dana inače sam do 30.06. imao debitnu DINA karticu m:ts banke) može platiti račun za registraciju na više rata.
Dobio sam pojašnjenje u filijali PS u Kraljevu. Plaćanje debitnom DINA karticom PS do 6 meseci moguće je samo u radnjama koje koriste post terminal PS.
 
Konačno završena agonija kod nas, Uplaćeni euri na MTS račun plus u PŠ najnormalnije kao u svakoj drugoj banci bez ikakvih problema, i najbitnije bez čekanja u redu. Ako ovo pripšemo problemu prispajanja nadamo se da neće biti novih problema :D
 
Да ли је неко отворио текући Рачун Плус крајем јуна месеца или после 01.07.2021.?
 
Био сам опет до Поштанске штедионице и ево шта су ми рекли. У Пожаревцу неће моћи да се уплаћују и подижу девизе са рачуна до краја ове године. Чека се да се инсталира апликација. До тад ми из Пожаревца за девизе можемо да идемо у Смедерево јер тамо има мтс филијала. Што се тиче Дина картице и куповине на рате то би требало да је у функцији. Али пошто ја немам Дина картицу рекла ми је да пробам да је затражим преко сајта и чудно јој како је већ нисам добио прошле године.
 
To bi znacilo i uplate i isplate u posti a znamo da to ne radi :)

LM, kako funkcionise kupovina na rate, koliko rata, kolika je kamata?
 
Може највише на 6 рата, нема камате. И не подржавају све продавнице и радње то
 
Може највише на 6 рата, нема камате. И не подржавају све продавнице и радње то

Ima sa sajtu PŠ detaljan spisak svih prodavnica koje podržavaju, uglavnom podržavaju sve veće i poznatije prodavnice tehničkih uređaja, od skoro npr. i Maxi.

Do 6 rata bez kamate, jednaki iznosi. Prva rata je tek za mesec dana.
 
Сајт опет не ради... Послао сам им мејл још 30 јуна у вези Дина картице и нису ми ништа одговорили. Ето колико су ажурни
 
Meni nestali racuni danas kad sam ulazio, pisalo nemate odgovarajuce racune, tako nesto, ocito jos rade na sistemu, samo kada bi nam rekli dokle ce agonija da traje
 
A šta se dešava sa onima koji imaju račun i u MTS-u i u PŠ?

Račun u MTS-u sam otvorio zbog zbog svih onih pogodnosti koje su nudili, a za PŠ nas je uslovljavao poslodavac.
 
A šta se dešava sa onima koji imaju račun i u MTS-u i u PŠ?

Račun u MTS-u sam otvorio zbog zbog svih onih pogodnosti koje su nudili, a za PŠ nas je uslovljavao poslodavac.
За сада остаје овако како јесте.
Имам Рачун Плус у Мтс банци и Студентски текући рачун у Поштанској штедионици и све функционише како треба.
Ако нам мењају бројеве текућих рачуна из Мтс банке (сигурно ће доћи до тога у скоријој будућности), онда ћемо морати да се изјаснимо који ће остати рачун активан, а који да буде угашен.
 
Posle 15 dana čekanja PS pustila kredite za bivse korisnike mts banke (odradio sam registraciju auta na 12 meseci).
 
Mislim da je njima jednostavnije da nam svima podele nove kartice i odmah jednostavno dobijemo isti status korisnika PS
Posle 15 dana čekanja PS pustila kredite za bivse korisnike mts banke (odradio sam registraciju auta na 12 meseci).
Stalni radni odnos?
 
@Немања1996 mislim da neće biti izjašnjavanja, ali glavno pitanje je koju platformu će koristiti od nove godine. Moj utisak je da će ostati na Homebankingu jer je mts-ov sistem jako nestabilan i trenutno ima posebnu aplikaciju po filijalama. Jedino što bi u tom slučaju ostalo neizvesno je kako će se tretirati kartice iz Računa Plus ubuduće u tarifnim stavovima.
 
Naravno da ne. :D I usled svega ovoga, uopste ne ocekujem uskoro. Ali cu na kraju zvati banku da vidim.
Отворио сам текући Рачун Плус крајем јуна, тачније, аплицирао сам преко сајта Мтс банке 25.06., послали уговор на кућну адресу 26.06., због викенда, отворили су ми рачун 28.06. и од тада ми стоји у апликацији да су картице "у процесу креирања".
Може се рећи да су брзи и ефикасни у слању уговора и отварању текућег рачуна, а што се тиче израда картица-велика неозбиљност.😐
 
@Немања1996 mislim da neće biti izjašnjavanja, ali glavno pitanje je koju platformu će koristiti od nove godine. Moj utisak je da će ostati na Homebankingu jer je mts-ov sistem jako nestabilan i trenutno ima posebnu aplikaciju po filijalama. Jedino što bi u tom slučaju ostalo neizvesno je kako će se tretirati kartice iz Računa Plus ubuduće u tarifnim stavovima.
Видећемо до краја године, све је могуће код њих.
Ово што сам пренео, јесу информације добијене од службенице.
Није ми деловала сигурно и следеће године иде у пензију.
Нису службеници криви што су необавештени и пружају корисницима различите информације.
Банка се оглашава како је успешно припојила Мтс банку, а у пракси је расуло.
 
Koliko je PS ozbiljna banka, govori podatak da npr u opstini Grocka, gde zivi skoro 100k stanovnika, sa debitnom karticom mtsBanke nije moguce podici novac ni u svakoj posti, dok ekspoziture i bankomati Postanske nisu u najavi. Na primer, u Vinci posta radi do 14h, ali se ne moze podici novac sa racuna mtsBanke. Uplate na racun se pritom naplacuju min 50RSD! Jedine poste gde se moze podici kes su u Bolecu i Kaludjerici i rade do 19h. Money get bankomati se nalaze jedino u Kaludjerici i u naselju Grocka, sto znaci da ako hocete da podignete novac van radnog vremena poste, morate da putujete najmanje 5km, a neko i vise. Najbliza ekspozitura banke je na ~10km. Podizanje novca bez provizije na svim bankomatima je bila najveca prednost mtsBanke, ako ne i jedina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno