Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Opa, ultimate edition Moralesa.
To je ona verzija sa obicnim spidermanom ali remasterovanim za 4k/60fps i ray tracingom za PS5.

Odlazem igranje spajdija dok se ne docepam te verzije
 
neko je oglasio prodaju PS5 Spider-Man koji ide u bundle, moguće da je ta verzija u pitanju. ne znam je li i dalje aktuelan oglas
 
Ja sam okacio oglas, moj je obicna verzija, ne ultimate. Ali svakako i za obicnu moze preko store-a da se uzme upgrade ako neko zeli da odigra i prvi deo.
 
Ako nekoga interesuje upgrade je 20$ pod uslovom da imate orginalni Spiderman.
 
Zvali me iz gamecentra ako neko hoće da preuzme rezervaciju. Rekao sam im da cu ih nazvati kasnije ne znam koji bundle je u pitanju
 
Takodje, zvali za sledecu nedelju ova edicija sa Ultimate Spidermanom, i Destruction-om. Ovako izgleda predracun:

1625128296706.png
 
I mene su danas zvali i ponudili taj bundle, ali sam odbio, jer mi Destruction ne treba.
Prodavac mi je lepo naglasio da se dobija Ultimate Spiderman, sto znaci da dobijam "dve igre".
 
Poslednja izmena:
Mene takođe zvali malopre. Sin mi "izgore", već sam se zabrinuo da mi nešto ne uradi na spavanju (rekao sam da neću da plaćam preko 80k din). Inače on MM jedva čeka da igra.

KUPLJENO! :)
Znaci mnogo mu se svideo onaj prvi deo Spidermana sto si kupio od mene? :D

Ljudi stvarno Gigatron dobija najvece kolicine, drugar se prijavio pre 2 nedelje i vec su ga zvali. Tako da ko jos uvek nije stigao na red, trk u Gigatron da se prijavite.
 
Masovno zovu iz Game centra. I mene zvali upravo. Tačno pre dve nedelje sam se prijavio.

Edit: traže lovu odmah a obećavaju konzolu sledeće nedelje.
 
Ja 17.06 , juče zvali.
 
I mene zvali iz GC. Prijavio se pre 2 nedelje. Izgleda da se pune rafovi.
 
Odlično, i bilo je vreme da se normalizuje situacija. Sad kad pogledam koliko smo kukali i jurili do pre mesec dana...
 
To moze dzojstik,punjac.Mislio sam da oni sami izmisle bundle za digital sa 2 neke igre.
 
Kakvi su kazace takav je bundle.Ili ti gurnu dve igre digital na cd-key pa ridimujes.
 
Znaci mnogo mu se svideo onaj prvi deo Spidermana sto si kupio od mene? :D

Oduševljen je bio, kad je video MM smarao me za medalju da mu kupim SP5.

Kada je ovo ludilo s konzolama počelo jedva sam mu objasnio da nema nigde da se kupi, a "nervni napad" je dožive kada sam mu reko da sam odbio da platim preko 80k din "bundle" (kakav god da je). Ja sam navijao zbog sebe da to bude bundle sa Demon's Souls ali me za taj iz Gigatrona nisu zvali.

ja ću prvo da "obrnem" ponovo Red Dead Redemption 2 (kad se samo setim koliko sam se mučio na početku igre, a posle sam potrošio i još toliko vremena RD Online :D).
 
I mene zvali iz GC , prijavio se pre 10dana. Odbio sam ponudu. Ali svakako će veoma brzo moći da se kupuju direktno u radnji, cenim krajem leta.
 
Ne znam cemu odbijanje konzola, kad igre koje dobijete mozete da prodate na KP, I konzola vas nece izaci nesto mnogo skuplje od regularne klot disk cene. :D
 
I to, ali moze i da se prosledi konzola nekome ko nema rezervaciju.
Ja sam vec 2 prosledio, jednu na ovom forumu, jednu na forumu razmena igara..
 
Da li je pouzdan ovaj Game centar da se uplati unapred novac, obzirom da je u pitanju preduzetnik?

Jel su i ranije po istom sistemu radili?
 
Da li je pouzdan ovaj Game centar da se uplati unapred novac, obzirom da je u pitanju preduzetnik?

Jel su i ranije po istom sistemu radili?
Dap, od pocetka su isto radili. Ja sam takodje uplatio kod njih, i sledece nedelje sam dobio konzolu. Mozes da biras jel ces preuzimanje u radnji, ili salju kurirskim sluzbama o njihovom trosku
 
Ne znam cemu odbijanje konzola, kad igre koje dobijete mozete da prodate na KP, I konzola vas nece izaci nesto mnogo skuplje od regularne klot disk cene. :D
Ko je tolika budala da kupi Destruction All Stars?
Razlika u ceni je 50-100e. Nije mnogo, ali ako sam ovoliko cekao, mogu da sacekam jos malo.
 
Sad kad udje panika kod ovih sa KP,pa kad budu spustali cene po nabavnoj ili ispod nabavne,jer njima garancija vec tece.
 
Nazad
Vrh Dno