Šta je novo?

Pocophone F2

ja instalirao napokon XEU android 10. E ovo je miui kakav i treba da bude. Ima cak i opcija da mi ne gasi always on u mracnom okruzenju. Sve top. Jedini mali bag koji sam primetio je da mi se izgubi poneka notifikacija, kao da je sistem sam svajpuje, ali ostane kao dot na ikonici.
 
Bilo danas za EU rom i opet povukli malo pre kad videh...kakvi slepci.
 
Ja za sad jos uvek idem samo zvanicne.

Inace dobio sam konacno 12.2.6...iskreno mislim da je nesto brzi kao sto vec neki prijavise (guta manje ram-a),a videcemo za bateriju,kazu da duze traje
 
Molim vas pomoć, odjednom preko noći mi se promenila pozicija sata. Bila je na desnoj strani a sad je na levoj i ne nalazim u podešavanjima opciju za ovo.
IMG_20210505_081548.jpg
 
Da prijavim moje iskustvo sa 12.2.6 EU. SOT 9-10h što je pre bila misaona imenica.
 
ja sam odustao od svih apdejta na a11, em ne rade gestovi kako treba, ukinut immersive mod, a i ništa bolje ne radi telefon. sa mojom upotrebom troši oko 10% na sat ekrana, više mi ne treba.
 
Kad li ce stici nama preko OTA?
I jel iko ubacio ovo,kako se cini,imali gresaka?
Ja stavio odmah. Za sada mi deluje OK. Doduše, ja nisam preterano zahtevan tako da ne znam koliko je moj sud merodavan.
 
Ma ja nisam ni otkljucao mob,ono sto se ceka par dana...tako da cekam zvanicni ota.
Jel ti obrisao sve sa moba i kako ti se cini sad?
 
Ništa nije obrisano. Zvučni efekti su malo drugačiji (fingerprint unlock, turbo charging), malo promenjen UI, default wallpaper je sada SuperWallpaper, battery status prikazuje temperaturu baterije i koliko puta je punjač priključivan u toku dana. Nisam primetio battery drain. Za sada, sve OK.
 
Jel iko dobio ovde 12.5 obzirom da je vec dostupan za EU verziju?
 
Izasao je update za Poco Launcher (2.20.1.34).
 
Ja ubacio 12.5 preko fajla koji sam skinuo,nisam mogao cekati zvanican update...
 
oce li da izbace vise ovaj 12.5 za ovo djubre od telefona?
Od kad su mi pustili update pre 6 meseci pola stvari ne radi (3rd party launcheri, nema floating windows itd)
 
Telefon nije đubre. Softver jeste.

Misliš hardware a ne telefon?
Komad plastike stakla i metala, bez softwarea, mi je koristan koliko i podmetač za čaše.


Stigao 12.5

3rd party launcher full screen gestures i dalje ne radi znači za to mora poco launcher da se koristi.
Floating windows ne radi i dalje.

Dobili smo nov lep superwallpaper
Poco launcher više ne secka kao da je 2010ta. Radi fluidno kako je i trebao da radi pre godinu dana...
 
Takodje ali sam izgubio wallpaper. Probao da stavim drugi ali je pozadina samo crna
 
3rd party launcher full screen gestures i dalje ne radi znači za to mora poco launcher da se koristi
Kod mene su radile FNG gestures u kombinaciji sa Nova launcherom. FNG je isti fazon kao xiaomi gestures, probaj pa vidi nema šta da izgubiš.
 
Originalni punjac ovog telefona jel bese ima narandzasti usb ili beli (ne mislim na kabl vec na usb punjaca)?
Jel postoji neki nacin da se utvrdi koji je tacno punjac bio za moj model?
 

Prilozi

  • IMG_20210803_051933.jpg
    IMG_20210803_051933.jpg
    135.6 KB · Pregleda: 8
  • IMG_20210803_052108.jpg
    IMG_20210803_052108.jpg
    43.5 KB · Pregleda: 8
  • IMG_20210803_052211.jpg
    IMG_20210803_052211.jpg
    155.1 KB · Pregleda: 8
Dzosua moj je isti kao Nikov. Jesi promenio Poco F2? Ja ne znam za šta bi ga menjao.
Dzosua moj je isti kao Nikov. Jesi promenio Poco F2? Ja ne znam za šta bi ga menjao. Izgleda da nam stize V12.5.2.0 beta, za Ruse i Turke stigao.
 
A jel vam najjaca verzija ona 256/8 gb (pitam vas dvojicu sto ste mi odgovorili za punjac)?
Nisam promenio,necu u ovoj godini sigurno menjati.
Ne znam sta donosi 12.5.2 osim bezb.dopuna,jel zna ko?
 
Nazad
Vrh Dno