Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To što tražiš ne postoji... da ti ilegalci nude na gomili stranih kanala gledanje u nazad.

Platiš neki servis tipa YouTube TV, Zattoo... + VPN da rešiš geoblocking ako hoćeš egzotiku tipa "gledaj i početka" / Cloud DVR.
 
A bez gledanja unazad, sta preporucujete? exYU sam isprobao, ima solidne kanale ali cesto ucitava, koci, vraca po nekoliko puta 2-3 minuta unazad... TVViet je dobar ne mogu nista lose da kazem, jedino mi njihova aplikacija malo cudna. Ali nisam isporbao sa nekom drugom aplikacijom, pa zato pitam sta preporucujete.
 
Tvviet i tivimate. Mozes i da vracas,cini mi se da tvviet ima to.
 
A bez gledanja unazad, sta preporucujete? exYU sam isprobao, ima solidne kanale ali cesto ucitava, koci, vraca po nekoliko puta 2-3 minuta unazad... TVViet je dobar ne mogu nista lose da kazem, jedino mi njihova aplikacija malo cudna. Ali nisam isporbao sa nekom drugom aplikacijom, pa zato pitam sta preporucujete.
Prije bi uzeo domaće ove Diogen, babazu odlične liste sa strašnom videotekom nego tvviet koji košta puno a nudi malo više od 200 kanala...
 
Probao bih i njih. Kako da ih kontaktiram? Kad pretrazujem preko googla izlazi svasta pa da ne uzmem neke pogresne.
 
Nije mi jasno zasto niko nema srpske arene u 50 fps svi ih imaju ali u 25 osim nordic on ih ima u 50 fps ali pre neki dan pukle su i kod njega pa sad tamo idu hrvatske u 25 umesto srpske u 50 kao sto je bilo ... jel srpska arena ne ide preko satelita pa to je problem sto niko ih nema u 50
Tvviet ima srpske Arene u 50 fps. Ima i hrvatske xD
 
Prije bi uzeo domaće ove Diogen, babazu odlične liste sa strašnom videotekom nego tvviet koji košta puno a nudi malo više od 200 kanala...
То је ствар укуса. Квалитет Тввиет је неоспоран.
Ја, нпр филмове гледам искључиво у елементуму јер хоћу максималан квалитет. Из тог разлога сам се вратио на СББ да бих имао брз нет, купио хајсенс 55" са подршком за Dolby Vision и имам GT king Pro андроид бокс. А веровао или не - ни док сам имао прошли пут D3 као и сада ЕОН премијум, нисам ни један филм одгледао у њиховој видеотеци. А има доста људи који филмове гледају преко разних гледалица и сличних сајтова, поп-корна и сличних (плекс...) апликација.
 
kako to da samo tvviet, ima u svojoj ponudi srpske arena sport kanale, u 50 fps
 
mozes li nam reci, koji su to strani serveri ( i sta nam to govori o tvviet )
 
То је ствар укуса. Квалитет Тввиет је неоспоран.
Ја, нпр филмове гледам искључиво у елементуму јер хоћу максималан квалитет. Из тог разлога сам се вратио на СББ да бих имао брз нет, купио хајсенс 55" са подршком за Dolby Vision и имам GT king Pro андроид бокс. А веровао или не - ни док сам имао прошли пут D3 као и сада ЕОН премијум, нисам ни један филм одгледао у њиховој видеотеци. А има доста људи који филмове гледају преко разних гледалица и сличних сајтова, поп-корна и сличних (плекс...) апликација.
Kvalitet je nesporan al mislim da najviše cilja kupce iz Srbije. Jer su vlasnici iz Srbije i tu su im baze....kad sam uzimao test da testiram samo 2 CG kanala, a slično je i sa BiH i hrvatskom nema cijele ponude...

Što se videoteke tiče gledam i ja po elementumu šta nema po lista, al nemam uslova za najbolji kvalitet.
Al ipak je po lista sve prevedeno nije mali broj puta da se mučim sa lošim prevodom, pa onda se desi na neku serije malo stariju hvali uvjek neka epizoda za prevod na titlovi i opensubbtitles..
 
a ima li jos neki nezvanicni provajder iz Srbije, da ima te kanale
 
Добијам молбу од људи за листу где је Нова с. Ја то не гледам, ајд ми реците која листа има добар квалитет. Хвала
 
Ljudima kojima sam delio liste koje su obezbedili Sale i Salacue jel ima u njima HD/FHD Nova S?

Ja ih nisam proveravao pa recite koja lista ima Novu S i da li je stabilna pošto je sada potreban kanal zbog EURO.

Pa se javite u PM kome treba. ;)

Evo proverio sam ClientBox, ima 3x Nova S 1920x1080@25fps.

Ostalo je ih još pa javite se. :) I ne smarajte Saleta zato sam se i ponudio da delim ja. :p :p :p

Edit: Ima i ClientPortal 1x Nova s FHD@25 + 2x Nova HR HD@25fps+50fps.
 
Client Portal ima FHD 25 FPS, ja slabo pratim sport, ali je sinoć fino radilo dok sam gledao nekih 20-ak minuta ENG-SCO. E sad kvalitet ne bih komentarisao, jer meni koji sam odrastao uz PAL, VHS i sl. sve ovo danas izgleda predobro.
 
Ima i na listama koje je dao @Salacue,javite se ako vam treba.
 
Nije poenta da se vidi. A po bitrate je prilično očigledno šta je originalni izvor tome :p Još i "žig" potvrđuje i koja podvrsta tog provajdera je :D
 
Ljudima kojima sam delio liste koje su obezbedili Sale i Salacue jel ima u njima HD/FHD Nova S?

Ja ih nisam proveravao pa recite koja lista ima Novu S i da li je stabilna pošto je sada potreban kanal zbog EURO.

Pa se javite u PM kome treba. ;)

Evo proverio sam ClientBox, ima 3x Nova S 1920x1080@25fps.

Ostalo je ih još pa javite se. :) I ne smarajte Saleta zato sam se i ponudio da delim ja. :p :p :p

Edit: Ima i ClientPortal 1x Nova s FHD@25 + 2x Nova HR HD@25fps+50fps.
Cao svima,

ja sam dobio listu od kolege @Strale_123 ,od ex yu kanala Evropsko se moze gledati na Nova S,Hrt 2,Nova BH,Šport 1 Si svi su na 25fps , od stranih kanala najbolji kvalitet slike ima Sport TV 1 PT.
Primetio sam da Nordic kanali vecina imaju 50fps vidim da C More Live prenosi ali nisam gledao. Od kanala na 60fps utakmice se mogu gledati na ESPN US kanalu.

pozdrav
 
Jel moze na pp link do Diogen liste? Jel imaju neki sajt ili kako? Hteo bih da isprobam taj njihov cuveni VOD... Naravno, ako ima neki mac jos bolje 😁
 
Ima li neko ClientPortal, KingBox ili Nordic, ali kao m3u fajl?

Ovaj buđavi Macbook je ograničen po pitanju aplikacija kao terasa i jedino mi m3u lista radi posao :)

Jedna jedina aplikacija iSTB koja postoji puca kada se unese mac adresa.
 
Pozdrav drustvo, da li mozda neko ima neku listu sa 4k kanalima? Zeleo bih da istestiram novi 4k tv. :D 😜
 
Ima u Art arena 1 i 2 srpska u 50 FPS...

Edit: ima li ko kakvih problema sa clientbox-om 😀
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno