Šta je novo?

World of Tanks

Nisam zagledao koje tenkove imas ali moja preporuka : Skorpija, Renegade, EBR i LT432. Sa njima ide zarada/wn8/pobede. Skorpija je najlaksa za pocetnika, samo dvojkica i udri :)
 
EBR i LT432 lightove ne volim.. Renegade kanta barem po meni. Skorpion probao sam kod ortaka i smor mi je.. full aim i promasi.. 50tp, Panter 8.8, 53 lis i tako.

Ma tigar2 i e75 su sad dobri za farmove wn8.. Mnogo su dobri sa buffom. Cak i tigar 1.
Post automatically merged:

Evo slike sta imam. Treba tu menjam neke module na nekim tenkovim itd.. Iskreno po nekad pustim odmah da me ubiju kad me smori mapa ili me arti u prvih dva minuta pogodi 3 puta i ostavi me na dinar... ili me ozraci.
 

Prilozi

  • shot_002.jpg
    shot_002.jpg
    536.6 KB · Pregleda: 51
Meni generalno nije jasna jedna stvar. Da lik ima 500 dmg i 1000 spota, ja ima 1800 dmg i 2000 spota i on dobije vise xpa. On je samo ostao duze ziv od mene.. imali to veze za xp na kraju?
 
lt432 je kidacki tenk i ovo ti govorim kao neko ko slabo igra sa lajtovima, 5-6 hitova i ljubicast si. Ima razlike kill daje dosta xp-a, moze da ima 100 dmg a 4 kila i da ima dosta xp. Pa dal je njegov spot na taj dmg ili tudj, pa da li delis spot, ko je prvi spotovao i tako...A moras da imas 3+ skilla na nekom tenku da bude koliko toliko igriv i naravno da znas gde/kad da ides, kad nesto nisi siguran kampuj :D to rade ove ljubicice bez hakova, oni sa hakovima sire palacinku gde vide manje protivnika pa onda bezanija do redlajna ili a0 k0 itd...
 
Uposte to opterecenje koliko ko stigne da odigra itd.. ne razumem.. Ja zivim sa devojkom vec 12 godina zajedno..
Post automatically merged:


Kes? Ne radimo svi ovde za 20-50.000.
Ma nema tu opterećenja. Gledam samo iz svog ugla. Nista maliciozno. Nekad sam ja igrao i po 8 sati dnevno. Igram od closed bete.
Sada 5-10 partija dnevno i smori me.

Inace, nemam problema sa hakerima niti modovima. Nisam siguran da ih ima u toj meri. Gledam kako ja igram i ako odigram dobro, nisam primetio da bilo koji hack protivnika pomaže. Kad nemam strpljenja, onda gubim i od najvecih nubova.
 
Je'l ovo više ne može da se četuje sa protivničkim timom? Kada su to uveli?
 
Meni redovno gase chat i sa nasima.... i ovde me redovno gase od 2011 do sad.
 
Zato sam ja iskljucio chat sa nasima + mogucnost da me neko kontaktira van klana/friend liste i ne moze niko da me doda za frienda :)
A ponekad nekom smradu nesto napisem posle partije bolje nego da dobijem chat ban...
 
Kako je samo mrtva tema od kako je forum upgradeovan.... :censored::cry:
 
Kako je samo mrtva tema od kako je forum upgradeovan.... :censored::cry:

Prijatelju nazalost nisi u pravu. :) Tema je bila ovakva i dok je bio stari forum. Igra je po meni otisla odavno u out i ode na delete. Poceo sam War Thunder da igram i preporucujem je bukvalno svima. Pola godine je vec aktivno igram, ono sto je najbitnije, nema smrdljive statistike, nema dmg-a, nema smrdljivog RNG-a gde nanisan lepo tenk a granata ode u 3 lepe pm..

U WT su bolji tenkovi ( modernizovani ), bolja mehanika plus Avioni. Jeste teska igra i to mnogo, prvih mesec dana nisam mogao da se sastavim zbog granata i ostalih stvari. Ako neko igra War Thunder ili zeli da pocne nek sibne poruku rado cu mu pomoci uvek :)
 
Prijatelju nazalost nisi u pravu. :) Tema je bila ovakva i dok je bio stari forum. Igra je po meni otisla odavno u out i ode na delete. Poceo sam War Thunder da igram i preporucujem je bukvalno svima. Pola godine je vec aktivno igram, ono sto je najbitnije, nema smrdljive statistike, nema dmg-a, nema smrdljivog RNG-a gde nanisan lepo tenk a granata ode u 3 lepe pm..

U WT su bolji tenkovi ( modernizovani ), bolja mehanika plus Avioni. Jeste teska igra i to mnogo, prvih mesec dana nisam mogao da se sastavim zbog granata i ostalih stvari. Ako neko igra War Thunder ili zeli da pocne nek sibne poruku rado cu mu pomoci uvek :)

Stvar ukusa, a o ukusu ne vredi raspravljati.

Ima par godina kako sam probao War Thunder....i, iako ima svojih prednosti, nije me zadržao.

WoT je već 4-5 godina u silaznoj putanji (opet se slažemo), WoT odavno po mnogo čemu ne valja, ali daleko od toga da je otpisan, precrtan.
Možda sam ja previše navučen (mada sam stava da nisam, ali i to zavisi od ugla gledanja)....ali, koliko god da je igra "pala", igra se i dalje. Verovatno bi trebala daleko više da padne, da bi se nešto konkretno promenilo na bolje. WG radi mnoge stvari sa kojima se community ne slaže, ali da nema igrača - ne bi opstala. Koliko god da je u padu - nije dovoljno u padu da bi "presušila", da bi propala, da bi se ugasila....ili bar došla do stadijuma da WG MORA da uradi nešto da spreči totalno propadanje iste.
 
Pozdrav narode, prekinuo igrati wot obrisao igru i prodao nalog. Igrao sam igru 8godina, ljubicasti igrac(bio u propaloj KAZNI) nista specijalno imao tenkove 279 chiefa 907, 260 ulagao novac u igru. A u poslednje vreme igra je postala neigriva.Jednostavno EBR je ubio zelju da igram omiljene lajtove (lt-432...) a artiljerija smorila. Postalo popularno igrati artiljeriju a igraci imaju po par hiljada partija samo sa nekom artiljerijom.Ja kad sam igrao arti za misije smorim sam se.Od 30k partija imao sam ukupno 900 i nesto sa svim artiljerijama.
A nekad sam nalazio igrace koji imaju 15k partija samo u GC-u.p
Svaka partija po 2-3 artiljerije i sve zivo pogadjaju, i zbog njih nisam igrao heavy tenkove.
Ajde mogao preci nekako preko artija ali RNG u poslednje vreme zestoko zajebavao.
Sama igra nija losa, ali kreatori igre su postali previse halavi i neinovativni ili sa glupim decjim inovacijama. Igra postala play 2 win, i to teski.
Najveca mana Wot-a je sto pripada Wargemingu pohlepnim ruskim-beloruskim smradovima.
Wargeming je najvece zlo u svetu gaminga.To zlo je unistilo zivot raznim generaciji igraca, postali frustirani i materijalni, ido po ulicama ko zombiji.Neke druge kompanije uloze milione u igru a prodavaju za 60-80e u milone komada dok ovi WG smradovi promene boju tenka u crnu i traze za njega 60e. A nasi domaci CC koji reklamiraju ovo zlo po strimovima, samo da bi dobijali bozicne kutijice i svaki premium tenkic za dzabe a ne znaji da su time upropastili zivot mladim ljudima. Wot gubi igrace i to masovno da su otisli na steam platformu po svese meso posle 10godina postojanja ove igre.Na steamu popili 64% negativnih ocena!!! HAHAHA
Tako im treba, jedva cekam da ugase ovu igru, na dan gasenja cu napraviti zurku sa mojim prijateljima i poznanicima koji su batalili wot.

Evo vec od pocetka 2021 godine ne igram ovu igru, mogu reci da sam postao smireniji, imam vise slobodnog vremena a pare trosim na pametnije stvari .Nema vece zavisnosti od wot-a!!! Tesko mi je bilo da se odviknem od tenkova, cesto mi se igralo, ali sam morao prodati nalog i obrisati igru da ne bi poceo ponovo.
Savet svima imate druge igre, nije vam wot jedina igra na svetu!!!
Imajte svoj zivot nemojte biti rob Wargeminga, da vam isisava dusu, vreme i pare!!!
Kod mene pare nisu problem, jer sa kriptovaluta bavim od izlaska bitkoina 2009-2010 kad je 1 bitkoin vredeo par centi.
Ocekujem brdo komentara i hejtera koji brane ovu propalu igru, a reci cu jedno imam svoj zivot i boli me sta drugi kazu. Slobodno pisite i hejtujte, ne vrti se zemlja oko vas da ste toliko bitni.WG mrzim iz dna duse, zato cu postavlajti na svakom forumu nasem ili stranom, jer mi je toliko dosadno u zivotu sa parama da ne znam sta drugo da radim :p.
 
Jel si razmisljao da napises knjigu o tome?
 
Igram razne igre jedno 25 godina. Realno svaka igra je gubljenje vremena pogotovu kad je lepo vreme :)
A poprilicno sam siguran da je WoW vise upropastio ljude nego wot, jer u wowu mozes da cepas 18 sati dnevno a wot bas i ne mozes :)
Ja sam pre neki dan obrisao ponovo igru jer vec jedno mesec dana ne mogu da pobedim, pre neki dan 10poraza 1 pobeda, posle toga 4 poraza 0 pobeda...od mene dosta za sad

A mislim da nije igra kriva nego si previse opterecen statistikom,da si neki crvendac/zutara/zelembac mnogo bi se manje nervirao...

A ako si vec u lovi ne vidim problem sto si davao tonu para u igru, ja znam ljude koji imaju prosecne plate pa skrkaju pola plate u wot , igra je free i niko te ne tera da dajes kintu, nego hoces velike popravke, prvu pomoc,pa puca se samo gold, pa hoces bolje premium tenkove... krastavac...
Da su smradovi jesu, ali to se znalo jos pre 10ak godina ali sta ces, to kao ovi nasi "youtuberi" sa po milion pratilaca imaju brdo para od YT i to im malo pa traze donacije :) krastavac para nikad dosta...
 
Sve sto nije posao je gubljenje vremena ako tako gledas. Poenta je da vreme iskoristis na ono u cemu uzivas. Meni je jos vece gubljenje vremena sedenje u kaficu i srkanje kafe.
Ali ovaj level mrzenje prema nekoj kompaniji koja te ni na sta ne tera nego ti eto daje opciju ako zelis... ne razumem.
 
Pa mora covjek da "play to win" pa ga to smori, ja to brate lepo "pay to win" i budem zadovoljan sto "uduplam" 5-6 tenkica na dan... nisam alav. :)
Pozdrav narode, prekinuo igrati wot obrisao igru i prodao nalog.
Igrao sam igru 8godina, ljubicasti igrac(bio u propaloj KAZNI) nista specijalno imao tenkove 279 chiefa 907, 260 ulagao novac u igru. A u poslednje vreme igra je postala neigriva.Jednostavno EBR je ubio zelju da igram omiljene lajtove (lt-432...) a artiljerija smorila. Postalo popularno igrati artiljeriju a igraci imaju po par hiljada partija samo sa nekom artiljerijom.Ja kad sam igrao arti za misije smorim sam se.Od 30k partija imao sam ukupno 900 i nesto sa svim artiljerijama.
A nekad sam nalazio igrace koji imaju 15k partija samo u GC-u.p
Svaka partija po 2-3 artiljerije i sve zivo pogadjaju, i zbog njih nisam igrao heavy tenkove.
Ajde mogao preci nekako preko artija ali RNG u poslednje vreme zestoko zajebavao.
Sama igra nija losa, ali kreatori igre su postali previse halavi i neinovativni ili sa glupim decjim inovacijama.
Igra postala play 2 win, i to teski.
Najveca mana Wot-a je sto pripada Wargemingu pohlepnim ruskim-beloruskim smradovima.
Wargeming je najvece zlo u svetu gaminga.To zlo je unistilo zivot raznim generaciji igraca, postali frustirani i materijalni, ido po ulicama ko zombiji.Neke druge kompanije uloze milione u igru a prodavaju za 60-80e u milone komada dok ovi WG smradovi promene boju tenka u crnu i traze za njega 60e. A nasi domaci CC koji reklamiraju ovo zlo po strimovima, samo da bi dobijali bozicne kutijice i svaki premium tenkic za dzabe a ne znaji da su time upropastili zivot mladim ljudima. Wot gubi igrace i to masovno da su otisli na steam platformu po svese meso posle 10godina postojanja ove igre.Na steamu popili 64% negativnih ocena!!! HAHAHA
Tako im treba, jedva cekam da ugase ovu igru, na dan gasenja cu napraviti zurku sa mojim prijateljima i poznanicima koji su batalili wot.

Evo vec od pocetka 2021 godine ne igram ovu igru, mogu reci da sam postao smireniji, imam vise slobodnog vremena a pare trosim na pametnije stvari .Nema vece zavisnosti od wot-a!!! Tesko mi je bilo da se odviknem od tenkova, cesto mi se igralo, ali sam morao prodati nalog i obrisati igru da ne bi poceo ponovo.
Savet svima imate druge igre, nije vam wot jedina igra na svetu!!!
Imajte svoj zivot nemojte biti rob Wargeminga, da vam isisava dusu, vreme i pare!!!
Kod mene pare nisu problem, jer sa kriptovaluta bavim od izlaska bitkoina 2009-2010 kad je 1 bitkoin vredeo par centi.
Ocekujem brdo komentara i hejtera koji brane ovu propalu igru, a reci cu jedno imam svoj zivot i boli me sta drugi kazu. Slobodno pisite i hejtujte, ne vrti se zemlja oko vas da ste toliko bitni.WG mrzim iz dna duse, zato cu postavlajti na svakom forumu nasem ili stranom, jer mi je toliko dosadno u zivotu sa parama da ne znam sta drugo da radim :p.
 
Pozdrav narode, prekinuo igrati wot obrisao igru i prodao nalog. Igrao sam igru 8godina, ljubicasti igrac(bio u propaloj KAZNI) nista specijalno imao tenkove 279 chiefa 907, 260 ulagao novac u igru. A u poslednje vreme igra je postala neigriva.Jednostavno EBR je ubio zelju da igram omiljene lajtove (lt-432...) a artiljerija smorila. Postalo popularno igrati artiljeriju a igraci imaju po par hiljada partija samo sa nekom artiljerijom.Ja kad sam igrao arti za misije smorim sam se.Od 30k partija imao sam ukupno 900 i nesto sa svim artiljerijama.
A nekad sam nalazio igrace koji imaju 15k partija samo u GC-u.p
Svaka partija po 2-3 artiljerije i sve zivo pogadjaju, i zbog njih nisam igrao heavy tenkove.
Ajde mogao preci nekako preko artija ali RNG u poslednje vreme zestoko zajebavao.
Sama igra nija losa, ali kreatori igre su postali previse halavi i neinovativni ili sa glupim decjim inovacijama. Igra postala play 2 win, i to teski.
Najveca mana Wot-a je sto pripada Wargemingu pohlepnim ruskim-beloruskim smradovima.
Wargeming je najvece zlo u svetu gaminga.To zlo je unistilo zivot raznim generaciji igraca, postali frustirani i materijalni, ido po ulicama ko zombiji.Neke druge kompanije uloze milione u igru a prodavaju za 60-80e u milone komada dok ovi WG smradovi promene boju tenka u crnu i traze za njega 60e. A nasi domaci CC koji reklamiraju ovo zlo po strimovima, samo da bi dobijali bozicne kutijice i svaki premium tenkic za dzabe a ne znaji da su time upropastili zivot mladim ljudima. Wot gubi igrace i to masovno da su otisli na steam platformu po svese meso posle 10godina postojanja ove igre.Na steamu popili 64% negativnih ocena!!! HAHAHA
Tako im treba, jedva cekam da ugase ovu igru, na dan gasenja cu napraviti zurku sa mojim prijateljima i poznanicima koji su batalili wot.

Evo vec od pocetka 2021 godine ne igram ovu igru, mogu reci da sam postao smireniji, imam vise slobodnog vremena a pare trosim na pametnije stvari .Nema vece zavisnosti od wot-a!!! Tesko mi je bilo da se odviknem od tenkova, cesto mi se igralo, ali sam morao prodati nalog i obrisati igru da ne bi poceo ponovo.
Savet svima imate druge igre, nije vam wot jedina igra na svetu!!!
Imajte svoj zivot nemojte biti rob Wargeminga, da vam isisava dusu, vreme i pare!!!
Kod mene pare nisu problem, jer sa kriptovaluta bavim od izlaska bitkoina 2009-2010 kad je 1 bitkoin vredeo par centi.
Ocekujem brdo komentara i hejtera koji brane ovu propalu igru, a reci cu jedno imam svoj zivot i boli me sta drugi kazu. Slobodno pisite i hejtujte, ne vrti se zemlja oko vas da ste toliko bitni.WG mrzim iz dna duse, zato cu postavlajti na svakom forumu nasem ili stranom, jer mi je toliko dosadno u zivotu sa parama da ne znam sta drugo da radim :p.
WG:
61d519485cf8dfa41fbcb30b29a5d485.jpg

Ozbiljno,kazes da pare nisu problem a zalis se na pay2win,pa tebi bi trebalo to da odgovara,ja igram wot vec 11 godina free2play,prodao nekoliko naloga i napravio visegodisnju pauzu,pri tom sam sveukupno dao 15 evra na igru tako sto sam kupio kod sa jt88 (davno),pre nekoliko godina nisu davali ovoliko besplatnih premium dana kao sto daju sad,uskoro po prvi put uplacujem mesec dana premium.

Edit: tek vidim da mu upravo smeta "play2win" krastavac plati onda nekog da igra umesto tebe,imas para.
 
Poslednja izmena:
:)
svako gleda na svoj nacin. Ja sam preprodao 10ak naloga, od toga dva svoja. Sad igram sa premium tenkovima i tu nema nikakvog stresa, ni na vidiku :). Ovo je igra, sluzi da se zabavis, tj potrosis neko vreme, kad nemas sta drugo da radis, bar ja tako gledam.
 
Pozdrav narode, prekinuo igrati wot obrisao igru i prodao nalog. Igrao sam igru 8godina, ljubicasti igrac(bio u propaloj KAZNI) nista specijalno imao tenkove 279 chiefa 907, 260 ulagao novac u igru. A u poslednje vreme igra je postala neigriva.Jednostavno EBR je ubio zelju da igram omiljene lajtove (lt-432...) a artiljerija smorila. Postalo popularno igrati artiljeriju a igraci imaju po par hiljada partija samo sa nekom artiljerijom.Ja kad sam igrao arti za misije smorim sam se.Od 30k partija imao sam ukupno 900 i nesto sa svim artiljerijama.
A nekad sam nalazio igrace koji imaju 15k partija samo u GC-u.p
Svaka partija po 2-3 artiljerije i sve zivo pogadjaju, i zbog njih nisam igrao heavy tenkove.
Ajde mogao preci nekako preko artija ali RNG u poslednje vreme zestoko zajebavao.
Sama igra nija losa, ali kreatori igre su postali previse halavi i neinovativni ili sa glupim decjim inovacijama. Igra postala play 2 win, i to teski.
Najveca mana Wot-a je sto pripada Wargemingu pohlepnim ruskim-beloruskim smradovima.
Wargeming je najvece zlo u svetu gaminga.To zlo je unistilo zivot raznim generaciji igraca, postali frustirani i materijalni, ido po ulicama ko zombiji.Neke druge kompanije uloze milione u igru a prodavaju za 60-80e u milone komada dok ovi WG smradovi promene boju tenka u crnu i traze za njega 60e. A nasi domaci CC koji reklamiraju ovo zlo po strimovima, samo da bi dobijali bozicne kutijice i svaki premium tenkic za dzabe a ne znaji da su time upropastili zivot mladim ljudima. Wot gubi igrace i to masovno da su otisli na steam platformu po svese meso posle 10godina postojanja ove igre.Na steamu popili 64% negativnih ocena!!! HAHAHA
Tako im treba, jedva cekam da ugase ovu igru, na dan gasenja cu napraviti zurku sa mojim prijateljima i poznanicima koji su batalili wot.

Evo vec od pocetka 2021 godine ne igram ovu igru, mogu reci da sam postao smireniji, imam vise slobodnog vremena a pare trosim na pametnije stvari .Nema vece zavisnosti od wot-a!!! Tesko mi je bilo da se odviknem od tenkova, cesto mi se igralo, ali sam morao prodati nalog i obrisati igru da ne bi poceo ponovo.
Savet svima imate druge igre, nije vam wot jedina igra na svetu!!!
Imajte svoj zivot nemojte biti rob Wargeminga, da vam isisava dusu, vreme i pare!!!
Kod mene pare nisu problem, jer sa kriptovaluta bavim od izlaska bitkoina 2009-2010 kad je 1 bitkoin vredeo par centi.
Ocekujem brdo komentara i hejtera koji brane ovu propalu igru, a reci cu jedno imam svoj zivot i boli me sta drugi kazu. Slobodno pisite i hejtujte, ne vrti se zemlja oko vas da ste toliko bitni.WG mrzim iz dna duse, zato cu postavlajti na svakom forumu nasem ili stranom, jer mi je toliko dosadno u zivotu sa parama da ne znam sta drugo da radim :p.
😁Tako je to kad se zaljubiš u pogrešnu osobu.
Kakve pare i igra, igram se 10g od mene su zaradili možda ukupno 60e t59, e25 i sitno golda, ne dam.
To je igra, ko misli da mu to pređe u posao, e onda bez emocija.
Nego gledah sada skill4ltu 😁 agresija izbija
 
Poceo sam ponovo da igram, dajte referal link da dobijem onaj t7 tenkic :)
 
@ Storm

Izvoli pa mozemo i zajedno u platunu ako hoces. Mada ja igram samo uvece posle 21h ako ti odgovara



EVO i link sa bonus kodovima za novi AAC pa izaberi sta ti odgovara:

 
Poslednja izmena:
Dodao sam te, platoon kad stignem do nekog tier 8 posto brze ide solo sa ovim manjim tirovima.


*Iskoristio sam vec invite kod za 1000 golda, 7 dana premijuma i 2 heavy tier 5 tenka. Hvala ti!
 
Da li vamam Solos mod paket pravi problem?
Kad ga instalirate da li i vama nema garaza tenkova, samo gola garaza bez tenkova u dnu poredanih koje igrate? Nista ne mozete izabrati za igranje...

Zbog toga sam ga nakon ranih pokusaja, cak i deinstaliranja pa ponovnog instaliranja igre, obrisao za stalno i presao na Aslain mod paket...
Previse modova za podesiti ALI kad se podesi sve, onda radi koliko vidim.
Problem je sto neki se modovi dupiraju, pa moras pazljivo izabrati da se oni ne upicu medjuse i da se ne preklapaju aki pokazuju nesto na ekranu.
Mislim da sam i to odradio uspesno nakon 5-6 reinstalacija mod paketa.
 
vecu nepravdu i sranje od igice u zivotu nisam instalirao, dok sam skontao da u tier 1,2,3,4,5,6 ulaze ljudi sa meta tenkovima i premium sa kupljenim svom modulima i specijalnim modulima cak , nivo kurcenja je jako veliki sistem je sledeci, ja imam pare ja kupim milion koina ja kupim tenka ja ga maxujem ja kupim naj bolju posadu ja udjem u partiju ja dominiram, i to sve za JEDAN DAN! pozdrav
 
Šta je problem?
 
Nazad
Vrh Dno