Šta je novo?

mts Banka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
m-bank opet ne radi
U call centru kažu da radovi na sistemu traju već 10ak dana i da se povremeno dešavaju ovi prekidi koji obično traju po sat, sat i po...
bez ikakvog zvaničnog obaveštenja klijentima, bez ikakve najave...
PŠ ulazi u posed...
 
ko je rekao da mi je to jedina alternativa?! info je više bio za one kojima će značiti da se ne iznenade, a razloga može biti više, kreditne obaveze, nepostojanje druge odgovarajuće banke, itd.
 
Očigledno da se integrišu u PŠ sistem, ne mogu ni ti radovi da traju doveka...
 
Данас радила апликација, платио рачуне. Али ево сад не ради
 
Ja još nisam naleteo da mi ne radi, ali očigledno da povremeno zeza, što su i potvrdili weathermanu u call centru (radovi na sistemu).
 
Po ovoj kiši sam otišao do bankomata na Vidikovcu kad tamo neki čudan meni, nešto u krug ide i nema nijedne opcije za uplate, ni din ni eur, samo isplata. Ovo je def kraj saradnje, ne mogu da verujem da mogi biti toliki idioti da rade u ovim terminima ovakve stvari, briga mene kao korisnika što se integrišu..
 
A call centar ceo dan samo vrti muziku i obaveštenje "operater će vam se javiti za više od dva minuta" i tooo traaajeee...
 
meni bi bilo logičnije da ne radi sajt poštanske pošto bi oni treabalo da preuzmu platformu od mts-a a ne obrnuto
 
Ja skoro kad sam bio u Lidlu, mislim za ovaj vikend, nisu prolazile kartice Postanske stedionice, tako da se ne zna ko je gori. Bice valjda bolje kad se spoje konacno.
 
Malo radi a malo više ne radi, evo celo posle podne, uveče.. Sada... Znaš kako, neka se oni spajaju ali da se ne slama na nama koji bismo u međuvremenu da koristimo aplikaciju. Nigde najavljenih radova ni posle 10 dana od prekida...
 
Kartice rade, nije bilo problema...
I tokom veceri aplikacija radi bez problema, a preko dana je valjda normalno da ima prekida dok traje prenos u PS
Nije bas da ne znamo o cemu se radi...
 
realno je težak fail ceo proces spajanja, Mobi banka je takođe imala radove često ali je ako se ne varam uvek putem SMS poruke obaveštavala sve korisnike i najavljivala unapred precizno konkretne funkcije koje će biti afektirane a da ne pričamo što su uglavnom ciljali noć ili dane vikenda za veće radove
 
Mi generalno i ne znamo da li su ovo prekidi zbog spajanja. Krenulo je kada je krenula ova državna pomoć.. To što pričaju u call centru, znate već koliko su pouzdani sa informacijama..
 
Ja ne verujem da ovo ima veze sa spajanjem. Problemi u radu, koji uključuju nestanak svih računa, odbijanje prijave u nalog, odsustvo sms poruka za verifikaciju naloga, kašnjenje sms poruka pri transakcijama itd periodično se javlja već nekoliko meseci. Samo se sada češće javlja, verovatno i zbog većeg broja korisnika. Koliko se ljudi samo na ovoj temi, u kojoj smo popularizovali ovu banku, javilo da je otvorilo račun u poslednjih nekoliko meseci.
 
Jel vas zvao neko iz mts banke?
Mene su zvali da vide da li sam racun ugasio zbog pripajanja Stedionici ili nekog drugog razloga. Setili se da traze feedback korisnika, kada su nas doveli pred svrsen cin
 
Mislim da je greska napustiti pre 01.07.2021. Tek posle tog datuma ako se nesto drasticno promeni, treba otici iz banke.
 
ja ostajem sigurno ovih besplatnih 6 meseci pa ćemo videti
inače ova nova cena održavanja je otprilike ista kao kad bi uzeo sve te usluge iz štedionice sada tako da ne verujem da će biti nekih promena
 
Pa sa svim ovim promenama, opet nema bolje ponude... meni odrzavanje nije problem, ko zna koliko para mesecno bacim na gluposti, a ovamo za nesto sto je meni bas bas potrebno, da gledam 200/300din tamo/vamo...
 
Drugi put pratite. Citajte…
 
Pa sa svim ovim promenama, opet nema bolje ponude... meni odrzavanje nije problem, ko zna koliko para mesecno bacim na gluposti, a ovamo za nesto sto je meni bas bas potrebno, da gledam 200/300din tamo/vamo...
Meni je veliki problem jer u blizini nemam ni jedan bankomat Poštanske Štedionice i zbog toga sam samo prešao u Mobi Banku!
Evo zadnjih dana sam nešto vezano za posao išao do Pošte i svaki put gužva i još uvek ne puštaju više od dvoje ljudi u prostorije, a tuga mi je kada gledam sve one starije ljude da čekaju po onoj kiši napolju...
 
Poslednja izmena:
Zna li neko zasto mi u dolarima skida vise, a u EUR skida tacno?
Slucajno sada primetio i mala je razlika, ali postoji. za 0.9 skinuto 0.91, za 4.99 skinuto 5.05. Bez vise decimala se ne moze utvrditi tacna razlika, ali je malo preko 1% iako glupo zvuci na ovim sitnim iznosima.
U oba slucaja sam imao tu valutu na racunu i skinuta je ta valuta.
Postoji sansa da se vrsi ona konverzija usd>eur (ili usd>rsd), pa nazad, ali to totalno obesmisljava multivalutni racun
 
Ako mozes pusti mi na pm ime banke i paket konkretno.. Nisam ispratio..
Imas malo i na ovoj temi, a malo vise na temi Tekuci racuni u bankama. Najvise zavisi od tvojih potreba, ali definitivno ima i jeftinijih paketa za osnovni, malo skupljih za vise usluga, fleksibilnijih za podizanje novca itd. Procitaj, nema puno strana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno