Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Hattala

Slavan
Učlanjen(a)
20.05.2007
Poruke
945
Poena
465
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Kako ima dosta ljudi koji se orodise preko spotify family planova, ima li se volje i za tako nesto na Youtube platformi ? Vidim nije neka cifra a takodje moze 5 accounta .


MOD EDIT:

E ovako drugari.

Ko nema godinu dana staza na forumu i 250 poruka ne može da se oglasi u temi da nudi nalog za YouTube premium.

Ako neko ponudi, report, pa ćemo sankcionisati, kao i ako neko od takvih ponude preko PM.
 
Kako ima dosta ljudi koji se orodise preko spotify family planova, ima li se volje i za tako nesto na Youtube platformi ? Vidim nije neka cifra a takodje moze 5 accounta .
U sustini moze 6 accounta. Svako po oko 200 din mesecno. Ja sam vec oko 1.5 godinu tako sa drugarima.
 
Ako bude neko slobodno mesto ili ima dovoljno zainteresovanih da napravimo nesto,racunajte na moju malenkost :)
 
Kako to funkcioniše u praksi? Svako se loguje sa svojim google nalogom? Ja bih se orodio sa nekom google porodicom zbog naloga za smart tv, koliko dave sa reklamama ono je stravično.
Ima li onda svaki uredjaj premium na kojem je prijavljen nalog koji je član porodice?
 
Poslednja izmena:
Sve funkcionise kao i kod Spotify , na primer : svako ima svoj nalog, odvojen , onaj ko pravi grupu moze samo da te pobrise ...ako ne platis mesecnu globu :)
 
A ima li ograničenja za broj uređaja po nalogu?
U svakom slučaju ja sam za, ako neko pravi i želi da deli neka salje pm.
 
Evo i ja bih hteo. Javite se....
 
U uslovima pise da je namenjeno iskljucivo za clanove istog domacinstva, dakle koji zive na istoj adresi. Barem je guglu prelako da ustanovi da se vas/nas petoro loguje sa razlicitih adresa konstantno i da se nismo nikada skupili na istoj adresi cak ni na nedeljnom rucku :) Pitanje samo da li to sprovode u praksi i kakve su sankcije ako otkriju zloupotrebu.
 
U uslovima pise da je namenjeno iskljucivo za clanove istog domacinstva, dakle koji zive na istoj adresi. Barem je guglu prelako da ustanovi da se vas/nas petoro loguje sa razlicitih adresa konstantno i da se nismo nikada skupili na istoj adresi cak ni na nedeljnom rucku :) Pitanje samo da li to sprovode u praksi i kakve su sankcije ako otkriju zloupotrebu.
Isto važi i za Spotify, ali ih ne tangira to previše sve dok dobijaju pare ;)
 
Ja koristim Vanced ali kao što kolega napisa, na TVu klinci kada gledaju, reklame je više od videa.

Prijavljujem se za grupu!
 
Moj drugar zainteresovan, tako da nas za sada ima petorica . Jos jedan i mozemo da napravimo grupu. :p :love:
 
Tu sam, šesti :) Pravite i javljajte podatke...
 
Ima nas 6, a ko se javio da će da pravi? 😃
 
Ako se aa nekih 7-10 dana niko ne javi , mogu i ja. Trenutno menjam banku , u prvoj otkazao sve a u drugoj nisam jos ni Dinu dobio...cim stigne Dina, posle moze i Master pa tek onda zurka :) .
 
Ja bih morao da napravim novi nalog kako mi klinci nebi natrpali smece sa video preporukama.
Ne znam kako funkcioniše ako je nalog ulogovan na više uređaja?
 
Ima jos 4 mesta . :cool: Drugar je napravio ,ja se odmah nakacio i ima jos tih 4 mesta. Prvi mesec free i onda da mu 2 x godisnje prebacimo po 1200 kinti . Ja sam probao na laptopu i ipadu i radi u isto vreme, nisu me bloknuli ili sta god... za sada :) .
 
Imaš PM... 👍
 
Jos tri mesta :)
 
Imaš PM...
 
A ima li ograničenja za broj uređaja po nalogu?
U svakom slučaju ja sam za, ako neko pravi i želi da deli neka salje pm.
Nema ograničenja, što se broja uređaja tiče. Ja sam ulogovan na brdo uređaja, 3 moba, dva kompa, smart TV, tablet... Svi nalozi su odvojeni i nema nikakvog preklapanja po bilo čemu. Koristim family nalog (menadžer sam porodice :D ) od starta i nema nikakvih problema. Totalno se isplati. Bar po meni.
 
Da potvrdim pisanje od poruke iznad, koristim Porodicni godinu dana i sve je ok, nikakvih provera, nema ogranicenja po broju uredjaja.
 
Ubise reklame, mora da se uradi nesto povodom toga, jel ima mesta za jos jednog?
 
sto family za 200din kad moze obican premium za 120 indijskih rupija (168din)? samo treba vpn za ip iz indije kod prvog aktiviranja premium, posle mesecno skida.
ja sam koristio tunnel bear, ima 500MB free saobracaja, sasvim dovoljno da se obavi aktivacija
 
A što ne indijski premium family za tih 189 rupija? :D
 
Poslednja izmena:
opet cimanje da nadjes ljude :D

ali ako bas treba family, moze, jeftnije je :)
 
sto family za 200din kad moze obican premium za 120 indijskih rupija (168din)? samo treba vpn za ip iz indije kod prvog aktiviranja premium, posle mesecno skida.
ja sam koristio tunnel bear, ima 500MB free saobracaja, sasvim dovoljno da se obavi aktivacija
Hahah koji si ti car illidane :D, sa' ću da probam.
 
samo su me sutradan zvali iz banke da nije neki scam, da mi neko oteo karticu :) rekoh sve ok, ja sam platio :) indijski rupiji :D
 
Evo završio sa rupijima :ROFLMAO: 💪
 
Nazad
Vrh Dno