Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

E ljudi jel moze savet vas iskusnih, kevi istice UO za total 2 i imala je samo 25% popusta, kako sad dobiti tih 50% manje a ne samo 25%, pre 2 god isla zena sama i ovi je preveslali i dali joj samo 25% a kod njih je od 1998 god dakle 23 godine, a rekao sam joj da idemo zajedno i da ne pristaje na nista ispod 50% ili prebacujemo broj u drugu mrezu, ona starija nije htela da me ceka ja bio u guzvi tih dana i oni cas posla je preveslase za 25%, nema veze proslo je to ali sad im ne dam sad cu ici i ja a interesuje me koji je postupak za 50% sad, inace UO istice sad 26.02.
Hvala svima.
 
Piši im na twitter ili nek majka podnese zahtev za prebacivanje broja na prepaid. U poslovnici ti ne mogu dati 50% popust na pretplatu kad obnavljaš ugovor već samo kad prelaziš sa prepaid na postpaid.
 
E ljudi jel moze savet vas iskusnih, kevi istice UO za total 2 i imala je samo 25% popusta, kako sad dobiti tih 50% manje a ne samo 25%, pre 2 god isla zena sama i ovi je preveslali i dali joj samo 25% a kod njih je od 1998 god dakle 23 godine, a rekao sam joj da idemo zajedno i da ne pristaje na nista ispod 50% ili prebacujemo broj u drugu mrezu, ona starija nije htela da me ceka ja bio u guzvi tih dana i oni cas posla je preveslase za 25%, nema veze proslo je to ali sad im ne dam sad cu ici i ja a interesuje me koji je postupak za 50% sad, inace UO istice sad 26.02.
Hvala svima.
Ja sam pre par dana dobio slicno, posaljes ljubazan i jasan mejl na [email protected] (pisao sam i na tviteru pa su me otkacili), posle 2 dana sam dobio odgovor da ce me neko kontaktirati, sutradan me nisu ni zvali vec mi je samo stigao sms da odgovorim sa DA i dobio svoj popust.
 
Pa ne ona je sad na postpaidu a presla bi na prepaid ukoliko nece da daju 50%, mozda nisam dobro napisao dakle, obrnuto od onoga sto si ti napisao.
Post automatically merged:

Ja sam pre par dana dobio slicno, posaljes ljubazan i jasan mejl na [email protected] (pisao sam i na tviteru pa su me otkacili), posle 2 dana sam dobio odgovor da ce me neko kontaktirati, sutradan me nisu ni zvali vec mi je samo stigao sms da odgovorim sa DA i dobio svoj popust.
E to je to, a sta bi trebalo biti u "ljubaznom mailu" napisano?
Mozes i na PM da mi napises da ne smaramo temu.
Hvala
 
Hocu da ukljucim pin funkciju na svojoj telenor kartici ali mi trazi da ukucam pin, koji ne znam i nikad ga nisam ni postavio. Imam samo puk kodove...
 
Mislim da je default pin 0000, barem je tako bilo na mojoj Vip kartici. Ili 0123. Nesto od ta dva.
 
Pa ako je zakljucas otkljucas je uz PUK svakako.

Najbolje da njih pitas da ne ubadas dzabe.
 
Al zna neko sta da ukucam za net APN i name nece da radi nesto net dok sa vip karticom nemam problema?
 
internet pod APN
 
Isto mi je kao kod tebe, slao sam im zalbu nista odbili.Danas dobio jos 3gb na 24h nece.

:mad:
 
Plavi petak:
2 x kod za 17% popusta na MP Gigatron cene, pa ako nekom treba...
 
Imam aktiviran HBO Go dodatak i uz njega 10 gb za aplikaciju, ali mi u vecini slucajeva trosi moj internet kada gledam nesto na HBO a ne taj iz dodatka. Jel to moze nekako da se namesti?
 
@Vujkee ne bi trebalo da ti skida tvoj mobilni net pisi im na tviteru brzo odgovaraju.
 
Imam aktiviran HBO Go dodatak i uz njega 10 gb za aplikaciju, ali mi u vecini slucajeva trosi moj internet kada gledam nesto na HBO a ne taj iz dodatka. Jel to moze nekako da se namesti?
Imao sam ja taj problem jedno pa sam i kontaktirao i resili su. Nece samo od sebe.
 
Pozdrav svima.
Istice mi ugovor u mts-u pa cu preci u telenoru za 2 nedelje.
Ovde kod mene na Zvezdari apsolutno sve mreze nemaju signal, jedino je telenorova 3g mreza top top. Nesto sam se zapitao danas, vec neko vreme se reklamira 5g mreza, da nece mozda da gase 3g mrezu?😅
Prelazim u telenor prvenstveno zbog toga, pa da ne bude da sam dzabe krecio 😁
 
Dzabe krecis. Znas da su odgodili 5g sto znaci da drzava nije pustila tender za dodelu frekvencija. Nista od toga , za sad. Mozda gresim ali meni to izgleda tako.
 
Ne ne, meni to odgovara jer bih u stanu koristio samo 3g mrezu :)
Hvala ti puno
 
Evo da podelim negativno iskustvo sa telenorom. Odem u poslovnicu na Banjici bila mi usput, da prenesem broj iz vipa koji je postpejd, u telenor na pripejd. Kaže radnica ta opcija nije moguća, mora prvo u vipu da bude pripejd, pa tek onda da podnesem zahtev. Rekoh ok, okrenem 063 9000 i čujem istu priču. Odem u Ušće, završim sve za 2 minuta, gle čuda tamo može prenos broja na pripejd. Da smo neka uređena država, neko bi za ovo platio debelu kaznu.
 
Evo da podelim negativno iskustvo sa telenorom. Odem u poslovnicu na Banjici bila mi usput, da prenesem broj iz vipa koji je postpejd, u telenor na pripejd. Kaže radnica ta opcija nije moguća, mora prvo u vipu da bude pripejd, pa tek onda da podnesem zahtev. Rekoh ok, okrenem 063 9000 i čujem istu priču. Odem u Ušće, završim sve za 2 minuta, gle čuda tamo može prenos broja na pripejd. Da smo neka uređena država, neko bi za ovo platio debelu kaznu.
U vecini poslovnica im rade ljudi koje kao da su nasli usput na pijaci. Ali takva je situacija i kod mts-a. Odes u jednu poslovnicu kazu ne moze, odes u drugu moze. Da ne citam ovaj forum mislio bi da stvarno neke stvari ne mogu, a zapravo je to samo nestrucnost njihovih zaposlenih.
 
ja sam skoro u dve razlicite poslovnice telenora podnosio zahtev sa mts post na telenor prepaid .. nisu se bunile, mada je jedna znala sta radi a druga je nabadala .. ipak su zahtevi podneti uredno
 
U telenoru skoro svake nedelje neko da otkaz (mislim na nivou države), tako da se radnici u poslovnicama menjaju češće i fali im malo iskustva.
 
Slažem se ja za iskustvo, ali ratel je propisao pravilnik o prenosu broja, i bilo bi logično da se odmah upoznaju sa najčešćim zahtevima korisnika. Tipa prelazak sa prepaida na postpejd, prenos broja, itd. A ne ovako, dve radnice u poslovnici mi kažu da to nije moguće, plus ovi iz call centra. Mislim da su im radnici malo šire neinformisani s obzirom na kompaniju.
 
Nazad
Vrh Dno