Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Odem da napravim večeru NL da gol. Odem u toalet NL da gol na početku 2. poluvremena. Osećam se kao Mima Karadžić u Montevideu na stadionu. 😂
Dobro video sam prvi a sada i četvrti.
Ali su zato popili svo pivo koje je bilo na lageru u Bostonu. Kazu da se toliko ne popije ni kada je Sveti Patrik.
Možda popiju koje pivo na pauzi za hidrataciju. 🤣