Šta je novo?

Nedavni sadržaj od zikapn

  1. zikapn

    Matori često zaboravlja ringlu

    Kako nece, oce?! Voda, mleko ce da iskipe i ostace suva metalna posuda koja ce da se usija i da izazove pozar? To nije resenje!
  2. zikapn

    Kupovina inverter klime

    Venting Glory Pro nije Midea All Easy Pro, unutrasnja jedinica nema veza jedna s drugom, ako mislis na onu Mideu sto se lako rasklapa i cisti
  3. zikapn

    Odrzavanje i ciscenje klime

    Ti si brate pobedio. Naklon do poda!
  4. zikapn

    Pametni uređaji Inverter klima

    Stavljas Fujitsu ispred Panasonika, a Panasonik u grupu sa Gree..Hmmmm.. 1. Daikin, Mitshubishi, Toshiba, Panasonic 2. Fujitsu, LG, Hitachi, Samsung 3. Gree, Haier, Midea 4. Aux, Tcl..
  5. zikapn

    Gree Premium Airy 12k wifi modulacija za grejanje

    Jel ovo pricas za 12 ticu, ili 18 ticu
  6. zikapn

    Klima uredjaji - opšta diskusija

    Ovako nesto..
  7. zikapn

    Čuveni japanski automobil je sve manje „Japanac“

    Mozda ce kinezi nestati, ali kineske radnje ce opstati
  8. zikapn

    Samsung Galaxy A55

    Drzis se sistemskih merenja jer ti app zauzimaju resurse, a sistemska merenja ti ne rade, ..lepota 🤔
  9. zikapn

    Čuveni japanski automobil je sve manje „Japanac“

    Ma ko se bre ljuti. Jel bi se ti ljutio kad bi ti za 12 godina i 230.000 km pregorele samo 10 tak sijalica i kugla od menjaca...pa ne bi...tako ni ja 🤣 Al zato bato samo Ravenol 0w20 100% sintetik i pun gas..
  10. zikapn

    Čuveni japanski automobil je sve manje „Japanac“

    Ah da, nisam naveo, hladnjak motora mu je Denso Made in USA, jel to znaci da ce da prokuva motor na preko 40 stepeni celzijusa ili nece, da znam.
  11. zikapn

    Čuveni japanski automobil je sve manje „Japanac“

    Upravo sam to i rekao da mnogi ne razumeju autoindustriju i globalizam sto sad ovde neki i potvrdjuju, al avaj. Uporedjuje covek japanskog Yarisa i francuskog i kaze da je razlika 10x u kvalitetu, pa ti kupi onda japanskog ako je moguce, al nije. Vozim Aurisa 2014. godiste, Made in Grate...
  12. zikapn

    Čuveni japanski automobil je sve manje „Japanac“

    Vidim da ovde mnogi nisu upuceni u auto industriju i samo nesto..., nebitno. Prvo procitajte vest, rec je o elektro automobilima a ne o konvencionalnim, hibridima i njihovim podvarijantama, ne mesajte babe i zabe. Toyotini benzinci i hibridi nemaju nikakve veze sa ovom vescu, znaci nisu kineski...
  13. zikapn

    Klima uredjaji - opšta diskusija

    Opusteno samo 😒
Nazad
Vrh Dno