Šta je novo?

Nedavni sadržaj od ZEX123

  1. Z

    Midea Breezeless

    Koliko kilograma je spoljna jedinica?
  2. Z

    Midea Breezeless

    Da li MIDEA BREEZELESS E ima grejač u spoljnoj jedinici?
  3. Z

    DVB-T2

    Jel stigao Nitrobox?
  4. Z

    DVB-T2

    Javi kako se ponaša i kako se snalazi ako je signal slabiji.
  5. Z

    DVB-T2

    AMIKO IMPULS 3 NITROBOX X OPTICUM
  6. Z

    DVB-T2

    E super.
  7. Z

    DVB-T2

    Neki je problem sa prijemom prvog MUX-a. Pokušaj ručno da pretražiš kanal 22 ili kanal 24.
  8. Z

    Klima uredjaji - opšta diskusija

    Šta znači oznaka na tesla klimi TC? TT je TCL, TA je AUX, TM je MIDEA. Iz čije li je kuhinje tesla klima sa oznakom TC?
  9. Z

    Klima uredjaji - opšta diskusija

    Hvala na odgovoru.
  10. Z

    Klima uredjaji - opšta diskusija

    Koja klima je bolja, VIVAX AERI 12000 btu ili MDV ALL EASY PRO 12000 btu?
  11. Z

    MTS na satelitu (m:SAT)

    Mislim da je tokom noći bilo neko ažuriranje risivera.
  12. Z

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Danas sam bio u MTS poslovnici i odštampali su mi korigovan račun za mart.
  13. Z

    DVB-T2

    Da li je neko detaljnije testirao pojačivač pločice za mrežaste antene? Da li se bolje pokazala crna pločica TSWA 49R, crvena MICRON SWA 49R ili crna pločica PHILIPS SWA 955-5?
  14. Z

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Podneo sam prigovor na račun 8.4. Danas mi je stigao SMS da ostaje cena koju sam do sada plaćao, i da će mi stići novi račun sa novim rokom za plaćanje.
  15. Z

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Kada je poslat prigovor?
Nazad
Vrh Dno