Ništa specijalno od izmena.
I nervira me A17 jer je nekako sporiji u korišćenju od A16. Ne da je sistem spor ili seca, već je sve nekako laganije i opuštenije. Npr swipe gest za recent apps, na A17 moraš više da povučeš ka gore i duže zadržiš da bi odradio. Isto važi i za vraćanje quick...