Ja se vodim logikom da ako već uzimam novi telefon, da tu bude uvek najnoviji model. Razlika u ceni na kp je mala, telefoni su u principu isti ali kad već uzimaš drugi telefon, uzmi a57. Ja konkretno koristim a56, zadovoljan sam, ipak moj savet da ideš na a57.