Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ako je neko prelazio sa Total TV na msat (u smislu, raskidao TTV ugovor i potpisao novi), da li su vam menjali samo risiver bez diranja tanjira i kablova, ili su menjali celu instalaciju?
Inače, na IPG je trenutno rasprodaja Goodyear Efficientgrip 2 u toj dimenziji, DOT 2023 ali za 7960 din po gumi. Uz nadu da je guma sve vreme bila u magacinu a ne na suncu, ko nije gadljiv na to što će sledećeg leta biti skoro tri godine stara, za te pare nema bolje.
Na jednom TV-u imam stari beli veliki boks, i dalje je ispravan ali je softver baš kilav (jer su ga u nekom trenutku preradili da izgleda kao onaj na Androidu, ali baš je spor interfejs). Da li je moguće tražiti zamenu za noviji uređaj (bez doplate i akrobacija) ako je stari i dalje ispravan?
Je l to MTS ukinuo Box 3 bez televizije? Treba da produžim ugovor gde bih da uključim mobilni, fiksni i internet, a na sajtu sada prikazuju samo Box 3 sa TV, fiksnim i internetom.
Pa većina evropskih malih kola (Panda, Punto, Korsa, Fijesta, Klio...) je odavno prešla na 14-ice, moj stari Punto iz 2004. je došao sa 14-icama.
Da li postoji 14" felna za Swifta, možda ti se to više isplati ako ćeš da ga voziš još pet godina?
Prednje gume su izložene većem trošenju pri kočenju i skretanjem (pošto se prednje direktno okreću okretanjem volana jelte). Ako ćete da potraju, mora rotacija sa zadnjima. Ne bi trebalo da je neki trošak s obzirom da se radi jednom godišnje i da će vulkanizeri (naročito van sezone) to da vam...