Šta je novo?

Nedavni sadržaj od vladan17

  1. V

    led dioda u kucistu racunara

    dioda je LED5P L56BMBDL ona se sama pali i gasi,rekli su mi da ne treba otpornik STA SADA?
  2. V

    stroboskop

    moze li mi neko poslati semu za stroboskop na 12v, koje sijalice i tako to. Sema treba da sadrzi 4 sijalice a ostalo prepustam vam. Unapred hvala
  3. V

    led dioda u kucistu racunara

    Kako da spojim led diodu 12v da mi svetli u kucistu racunara? Koji kabl da iskoristim tj koja zica na anodu a koja na katodu? hvala
  4. V

    neonke za kuciste

    Da li neko zna gde se mogu nabaviti neonke za kucista plave boje? Unapred hvala...
Nazad
Vrh Dno