Nesto me *****ava ili ne radim dobro imam vec napravljeno 8 naloga ulogovao se na jedan kupio demo i cekam da prodje trasakcija onda sam otvorio drugi nalog a nisam zatvorio prvi automacki mi se izlogovao iz prvog i prekinuo trasakciju a skinuo mi 0.0538 btc iz novcanika...gde gresim