Šta je novo?

Nedavni sadržaj od vitke

  1. V

    Kojntelekt

    Nesto me *****ava ili ne radim dobro imam vec napravljeno 8 naloga ulogovao se na jedan kupio demo i cekam da prodje trasakcija onda sam otvorio drugi nalog a nisam zatvorio prvi automacki mi se izlogovao iz prvog i prekinuo trasakciju a skinuo mi 0.0538 btc iz novcanika...gde gresim
  2. V

    Kojntelekt

    jel smem da pokrenem 8 minera na jednom rigu i da li se smem logovati od jednom na svih 8 naloga i kupiti demo da ne moram za svaki cekati po 2 sata da prodje trasakcija ...ili odma ban
  3. V

    Kojntelekt

    Hvala Vam ! :)
  4. V

    Kojntelekt

    Pozdrav ljudi ovde sam nov, citam vec danima forum i nikako da skontam ako na 1ip adresi otvorim 8 naloga i uzmem demo da li cu biti banovan ako pustim 1 rig sa 4 r9 280x da svaka kopa na dva naloga?Havala
Nazad
Vrh Dno