Šta je novo?

Nedavni sadržaj od vicente

  1. V

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Sve je to meni jasno, pitanje se više odnosilo na to o kakvim penalima bi se radilo i koliko bih morao da im isplatim na račun popusta kojo su mi dali tih 3-4 meseca u toku kojih sam koristio uslugu.
  2. V

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Imam adsl na 24 meseca koji mi sa ovom geoblokadom vise nije potreban. Jel uspeo ko da raskine ugovor pre isteka sa njima? Kako to ide?
  3. V

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Uveo skoro Orion adsl u vikendici, koristim ga samo za stream eona. Preko dana rafi odlično ali zato posle 6 sati kreće pakao. Brzina pada uz prekide od 30 sekundi na svakih 2-3 minuta. Planiram ovih dana da zovem podršku ali bih u startu voleo da znam ima li šanse da se takve stvari isprave...
Nazad
Vrh Dno