Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Sve je to meni jasno, pitanje se više odnosilo na to o kakvim penalima bi se radilo i koliko bih morao da im isplatim na račun popusta kojo su mi dali tih 3-4 meseca u toku kojih sam koristio uslugu.
Uveo skoro Orion adsl u vikendici, koristim ga samo za stream eona. Preko dana rafi odlično ali zato posle 6 sati kreće pakao. Brzina pada uz prekide od 30 sekundi na svakih 2-3 minuta. Planiram ovih dana da zovem podršku ali bih u startu voleo da znam ima li šanse da se takve stvari isprave...