Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Vatrogasac

  1. Vatrogasac

    Supernova (2024+)

    Nažalost nemam uslova za optiku.Ja ne mislim da je do rutera. Jer kada sam zvao podršku oni su uradili neka podešavanja kod njih i jedno vreme je bilo ok . Da je do rutera to bi bilo konstantno. Međutim vrlo brzo se vrati na staro . Verovatno i drugi imaju ove probleme ,nisam ja sigurno...
  2. Vatrogasac

    Supernova (2024+)

    Da li je on bolji imaš li ti ovih problema?
  3. Vatrogasac

    Supernova (2024+)

    Žičano puca model je TC 7210 postalo je frustrirajuće , nemoguće da nemaju kršten ruter. Kakav je onaj Huawei mislim da je Hg8245w5-6Tmodel što imaju koristi li neko i ima li sa njim problema ?
  4. Vatrogasac

    Supernova (2024+)

    Pozdrav, imam velikih problema sam super nova internetom paket 200/20 ,po 15-20 puta u toku dana puca mreža. Trenutni ruter je Tehnicolor , po pisanjima na forumu mnogi se žale na ovaj ruter. Koji zamenski bolji ruter mogu da tražim od provajdera a da nema ovih problema i da je stabilan u radu...
  5. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Onda znači da je bolje uzeti 5g KN 300/50 ukoliko daju popust od 25% za nove korisnike
  6. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Jedno pitanje da li su kartice za 4g A1 KN limitirane samo na 4g mrežu ili mogu hvatati 5g sa 5g ruterom? Da li je neko to isprobao?
  7. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Drugari može mala pomoć naime kada sam pokušao da se konektujem na ruter bez SIM kartice izbacilo mi je ovo . Adresa je https..... I ne mogu da uđem na interfejs rutera
  8. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Pozdrav drugari moze pomoc . Uzeo sam danas A1 5g pripejd karticu , zelim da testiram A1 net . Imam Zte 888d ruter kako da iskljucim autom.azuriranje firmera . dali je to moguce pre ubacivanja kartice ? Ne zelim da napravim gresku strah me da kada ubacim karticu ne povuce updejt automatski...
  9. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Ja sam na primer vazdušnom linijom 1 km udaljen od grada , ne znam baš kolika je udaljenost od baznih stanica potrebna. A koliko sam pročitao kažu da će operateri koristiti već postojeće bazne stanice od 4G tako da bi trebalo da radi OK
  10. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Ukoliko puste od decembra 5g mrežu onda je bolje sačekati tada za novi ugovor. Koliko vidim sva tri operatera mts A1 i yetel najavljuju početkom decembra
  11. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Mislim da ga nema kod nas ,samo preko
  12. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Hvala drug :D
  13. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Mislio sam za onaj Tplink ako nije drasticna razlika u ceni :ROFLMAO: , ajde dok si jos tu i ovaj me interesuje Huawei 4G LTE Router B618 on je cat 11
  14. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Hvala drug videcu koji moze najjeftinije da se nabavi , to ce presuditi :)
  15. Vatrogasac

    [A1] Kucni net

    Tp-link Archer MR600 i Tp-link MX515v Mislio sam na ova dva Tp-link Archer MR600 i Tp-link MX515v
Nazad
Vrh Dno