Šta je novo?

Nedavni sadržaj od vaske17

  1. V

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Da li neko ima iskustva sa Orion optikom u Mirijevu(Beograd)? Kada sam pre dva dana zvao rekli su da nemaju na mojoj lokaciji, ali me danas zovu da kažu da bi mogli da ugrade za nekih 15 dana, pa da proverim ako neko slučajno ima nekih iskustava. Hvala unapred!
Nazad
Vrh Dno