Šta je novo?

Nedavni sadržaj od vasijan

  1. vasijan

    Monitori sa OLED panelima [nije tema preporuke za kupovinu]

    Ti kojima ne smeta tako nisko osvetljenje ne daju 400+e za monitore Ali da,zaletece se po neko ko se ne razume
  2. vasijan

    Monitori sa OLED panelima [nije tema preporuke za kupovinu]

    Mnogo niska SDR osvetljenost za Samsung Odyssey G50SF - 200 nita je premalo. Ja bih ga izbegao i kao low cost varijantu, sve ispod 250 je bas za izbegavanje po meni.
  3. vasijan

    GTA 6 cena izaziva paniku: Osnovna igra 50% skuplja od sadašnjih naslova

    Lud je svako ko da te pare na 'gricu odakle god da je. Veci je problem sto ima puno kompleksaša koji ce da stanu na stranu derikoža kako bi sebi i drugima dokazali njihov "elitni" status, ne shvataju i da ce uskoro mnoge igre pratiti taj cenovni trend. Uostalom, to sto ima neko pare za nesto, ne...
  4. vasijan

    Zimske gume

    A dobro,makar je 5e...mozda da bude rezervna ako nista. Najjaci su mi ovi po oglasima sto prodaju koriscene 10+ godina stare za 100e+ za 4 komada
  5. vasijan

    GTA 6 cena izaziva paniku: Osnovna igra 50% skuplja od sadašnjih naslova

    Pa ti vozi na warezz gumama ako mozes :D
  6. vasijan

    GTA 6 cena izaziva paniku: Osnovna igra 50% skuplja od sadašnjih naslova

    Ali me zanima da me ne deru dripci za igre koje me zanimaju, a gta 6 postavlja opasan presedan. Eto Skali, i to sam ti resio :D
  7. vasijan

    GTA 6 cena izaziva paniku: Osnovna igra 50% skuplja od sadašnjih naslova

    Ja skupljam po 0 od 1990, taman sam i ja skupio za verziju koja mi treba :D Elem, mene licno ne zanima gta, nikad ni jednu nisam igrao, instaliram,probam 20 min i cao.
  8. vasijan

    Zimske gume

    A i pitanje je kolika je usteda. Ako nisu bar za 1/3 jeftinije od dota 26, ja ih ne bih razmatrao.
  9. vasijan

    GTA 6 cena izaziva paniku: Osnovna igra 50% skuplja od sadašnjih naslova

    Znam par sajtova gde ce biti na 100% popustu.
  10. vasijan

    Ishrana, trening, fitnes (borba protiv sedenja za ljude iz IT-a)

    Pa i nije pitanje. Ne treba ti.
  11. vasijan

    Letnje gume

    Da sumiram moje misljenje u jednoj recenici da ne bi cepidlacili oko razlika - uzmes maltene bilo koju gumu iz srednjeg segmenta i zlatan si. Dovoljno je dobra za 99% ljudi,racunajuci i sve ucesnike ove teme.
  12. vasijan

    Letnje gume

    To je jos jedan segment gde se ne slazem sa vecinom ovde-imao sam Michelin Eco gumu (Energy saver mislim,dosla sa autom) i bio prezadovoljan, upravljivost odlicna, trajnost isto, kocenje dobro...za 95% ljudi eco guma je odlicna. Sad imam Bridgestone t005 letnje, nisu bog zna koliko bolje, ako...
  13. vasijan

    Letnje gume

    U mom slučaju 78ks i 1050kg ali da. Al terao se kod skoro svakog do dna šare, po 10 godina. Sad kreće da se kuka cim malo isposti guma,šara padne ispod 5mm...odmah Šumaherima "nije to to, ugrožena im je bezbednost jer imaju ozbiljne potrebe" Za 99.9% ljudi ne treba bolja od srednje klase.
Nazad
Vrh Dno