Šta je novo?

Nedavni sadržaj od thebatman

  1. thebatman

    Honor Magic 8 Pro/Lite

    Skroz desna izgleda odlicno.
  2. thebatman

    Honor Magic 8 Pro/Lite

    A sto honor radi sa wb i exp nije normalno, od druga mi avatara napravio
  3. thebatman

    Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona (Procitati prvi post u temi)

    Par random fotki od zadnja 2 dana, 14u
  4. thebatman

    Honor Magic 8 Pro/Lite

    Ja sam ga imao tjedan kad je izisao, tad sam imao i x300 pro. Tad mi je x300p bio bolji, ali svakim novim updateom vivo sve gori i baterija i ai u kameri koji unistava slike. Evo narucio magic 8 pro, 512gb, star 15 dana za 600e pa sa srecom. Ako ne zadovolji ostat cu na 14u do iduce generacije,
  5. thebatman

    Xiaomi 17/17 Ultra

    Kad ai pise članke. Doslovce nista nije napisano.
  6. thebatman

    Honor Magic 8 Pro/Lite

    Ne mogu više vivo. Ai upliv, pretjerana oštrina, slabašan video.
  7. thebatman

    Xiaomi 17/17 Ultra

    Kako ne, prvi mobitel sa periskop zumom, 125mm. On je i pokrenuo trend.
  8. thebatman

    Honor Magic 8 Pro/Lite

    Ekipa kakva je baterija na pro nakon par mjeseci? Jesu kameru šta sredili?
  9. thebatman

    Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona (Procitati prvi post u temi)

    Da mi je neko lani rekao da cu x100u i x300p drzat u ladici rekao bi mu da je lud.
  10. thebatman

    Oppo Find X9/X9 pro

    Ima li kinez inace srpski?
  11. thebatman

    Vivo X300 Series

    Neka fala, previse ionako kompromisa jos da gcam koristim...
  12. thebatman

    Vivo X300 Series

    Samo kineski bogovi zanju sto je ai tu zelio napravit. Gadi mi se.
  13. thebatman

    Vivo X300 Series

    e moj vivo.
  14. thebatman

    Xiaomi 14/14 ultra

    Da, al meni ne smeta. Stovise njega radije koristim nego vivo x100 ultra
Nazad
Vrh Dno