Ja sam ga imao tjedan kad je izisao, tad sam imao i x300 pro.
Tad mi je x300p bio bolji, ali svakim novim updateom vivo sve gori i baterija i ai u kameri koji unistava slike.
Evo narucio magic 8 pro, 512gb, star 15 dana za 600e pa sa srecom.
Ako ne zadovolji ostat cu na 14u do iduce generacije,