20. maja raskinut ugovor i vracena oprema i danas mi stizu dva racuna za maj, jedan na 3500 za GPON Super PLAN 2 S (Net 400 + TV) i drugi 1180 za GPON Kablovska TV.
Jel ovo normalno ovako i sta platiti da se konacno otkacim od ove kuge? Ili mora u poslovnicu? Nije mi zao novca, samo da ne...