Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ako nece uskoro biti izolacija onda mozes da razmislis i od Airy 18!
Jedino sto ne znamo, koliko spusta na grejanje ---> 18btu! Airy 12btu ide ispod 200w
Sto se tice Clivia 18btu ona spusta do neki 390-400w (ima ovde grafike)
Naravno zavisi i do budzeta ali svakako bi pre izabrao Airy nego...
Ovo nije rasprava :)
Nego je glupo da se pise da se nije mucila, nego je (kao) lagano odradila posao! Nego Ok:rolleyes:
Takodje da je Midea (nisam Fan) lose za grejanje! A dosta clanovi su zadovoljni, koji greju 20-30m2, a ne 100m2 :)
Svako ima svoju racunicu... Samo napred!
Top :D
Takodje (y)
Pises da se nije mucila, a ovamo morala da se forsira na max. da uopste ugreje...
Full izolacija, a najtoplijoj soba 23c! Na zadatu 28-29c :rolleyes:
Nego sada je tu i Keta, pa bice joj valjda lakse da dogura makar do 25c :)
Nije nista cudno
Meni Amber 9 zna po ceo noc da se zakuca na 90-100w! Ima ovde u temu i grafik gde je bila ceo noc zakucana mislim na 98w :)
I to samo proverene!
A ne neki djavo, da bude posle kuku lele ---> 2 nedelje nema mirisa odjednom ne hladi! Otvoris poklopac ono samo cevi od izmenjivaca...
Probaj da pretisnes unutrasnju(dole) prema zidu ili lagano povuci prema tebe!
Lagano ne cimanje!
Da li se menja zvuk ili je konstantan?
Tesko da kod nove vec cvili/zuji neki lezaj, doduse bilo i toga ali kod drugog brenda :unsure:
Ako te ne mrzi snimaj kad krene...