Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Imam jedno pitanje a ne znam dal ovde da ga postavim. Naime imam paket yettel100 i sad ok dobio sam 5g, sve cool ali kolika ce nama biti brzina neta posle tog cuvenog januara? Isto kao u novom paketu yettel 100?
Ja samo ne kapiram. "Nova aplikacija" vec duze vreme funkcionise u Bugarskoj i Madjarskoj, kako njima ne baguje itd kao nasa, zar yettel Srbija nema bar jednog krstenog programera? Mislim se covece imas aplikaciju koja radi u tim zemljama a zasto kod nas ne radi na andeoid tv, lg itd.
Jel nam to uskoro krece 5g. Posto vidim A1 na sajtu sada na telefonima stavlja slicicu 5g. To pre nikad nisu radili. Narocito sto prosle nedelje gledao sam telefone na njihovom santu i toga nije bilo
Izgleda da se spremaju za update android tv app. Posto se u playstore pojavila nova verzija https://play.google.com/store/apps/details?id=rs.tv.kal&hl=en
Pa da. Sta ih je sprecavalo da uvedu Novu i N1 u martu kada je i SBB ubacio telekomove kanale. Uporno su pominjali nova platforma ono ovo i evo danas imamo te kanale na staroj platforimi a nova platforma dolazi brzinom puza i to sa cinjenicom da nekoliko meseci vec postoji u madjarskoj i...