Šta je novo?

Nedavni sadržaj od stefan123321

  1. stefan123321

    x8 pci express

    Nije se okretao ni kuler niti je svetleo natpis tako da sam pomislio da ne radi i nisam kacio monitor kad ono ipak radi Da da 16 gb ali i5 3570k sa OC na 4.2 U stvari 12 gb rama imam na kompu a GPU 8gb
  2. stefan123321

    x8 pci express

    Radi sve lepo i na ovoj 3.0. Ali moram upgrade na 5.0 i jaci processor sa ovim ima 50% bottleneck-a Hvala svima
  3. stefan123321

    x8 pci express

    Ja je ubacim u x16 slot ali nece da je pokrene. Da vidim da probam zamenu za x16 od 16gb uz doplatu jer mi ova od 8gb Fakticki ostaje pola slota prazno ubacujuci tako grafu u taj slot od x16 a on je x8 duplo kraci I hvala na odgovorima
  4. stefan123321

    x8 pci express

    Pozdrav svima. Da li neko zna koja maticna ploca moze da se upari da se tako izrazim sa rtx 5060ti x8(8 pinova je )? Trenutno imam Z77 Pro 3 i kazu da ona moze da podrzi ovu grafu ali kako kad nema 8 pinova pci epxress?
Nazad
Vrh Dno