Poslednji sam koji bih branio Samsung haha, ali mslim da je pametnije da idu politikom koju imaju kod automobila, naguraj sve što možeš, daj cenu "upola" u odnosu na najbližeg "hardverskog" konkuretna i gledaj kako se priča širi. Da je cena npr BYD-a, ista kao Tajkana, pa ko bi ga kupio pre...