Šta je novo?

ssici - najnovije aktivnosti

  • ssici
    Е сад, да сам ја поштар у Македонији, оловком би подвукао Србија, прецртао Македонија, и пошиљка би стигла. Али нисам.
  • ssici
    Уколико стварно отварају пошиљку, пошта наплаћује 200 динара или 400 динара за пакете. Пошто ове ЛХ.... не отварају, наплаћују тзв...
Nazad
Vrh Dno