Ja imam hisense 65 u7q pro sto bi trebalo da je slicno tom, i imam telekomovu televiziju(nazalost), u mom mestu nema optika tako da je maximum hd(za hd moras da im saljes žalbu na sajt posto svima prvobitno stave sd).
Evo ti moja podesavanja, znaci ovo je samo za kablovsku:
Prvo Intelegent Mode...