Ne znam, meni se onda gubi smisao reprezentacije, mislim , za većinu država se može reći da su to pre klubovi a ne reprezentacije. Dovedeš kojekoga, daš državljanstva i kao imaš reprezentaciju. Ti šiptari koji igraju za švajcarce, su šiptari, nisu švajcarci i nikada neće biti, komotno se može...