Šta je novo?

Nedavni sadržaj od slayer78

  1. S

    Napajanje za miniITX PC

    H:crash:......i meni crklo KMZ Flex ATX napajanje (120w)....kinesko dju..re! Inače doslo je uz kuciste koje prodaje ASBIS tj DPM computershttp://www.itsvet.com/tekst/kmzmini-tower/1829/ U njemu je Atom dual core 330,i samo kuciste je ok izrade.....ali napajanje trash... zaobici u sirokom...
Nazad
Vrh Dno