Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Sisco

  1. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Ako treba ću da otpevam što da ne otpevam 🤣🤣🤣
  2. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Isti scenario kao kod svih, podneo zahtev na šalteru u TC Delta city, posle skoro mesec dana dobio sam sms gde me obaveštavaju da je zahtev za raskid prihvaćen i da vratim opremu u roku od 8 dana. Sav sretan odlazim vraćam opremu i potpisujem raskid. Usmeno su mi rekli da penala neće biti da...
  3. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Da li se neko žalio na penale koji su stigli nakon raskida ugovora i vraćanja opreme. Bio sam juče u poslovnici da se žalim na penale od 100k koje treba da platim, pa me zanima mogući ishod
  4. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Da li se neko žalio na penale koji su stigli nakon raskida ugovora i vraćanja opreme. Bio sam juče u poslovnici da se žalim na penale od 100k koje treba da platim, pa me zanima mogući ishod
  5. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    🤣🤣🤣 ne znam da li da nastavim da se smejem. 02.05.2026. sam dobio sms u kome me obaveštavaju da prihvataju moj zahtev za raskid ugovora. Ne znam do kad je trajao ugovor, jer sam do tog trenutka imao ugovor za dva stana. Noćas mi stiže mail sa uplatnicom, koju šaljem u prilogu
  6. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    I meni. Verujem da su svi dobili update, pri novom pokretanju uređaja
  7. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Bio sam do poslovnice i na licu mesta podneo zahtev za raskid na oba ugovora koja sam imao potpisana sa Orionom. Kažu da se kod njih najbrže prosleđuju zahtevi ka vrhu. I usput sam deaktivirao na licu mesta HBO paket, koji su oni dali gratis prvi mesec, ali ako ne zeliš taj ili bilo koji paket...
  8. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Imam 2 ugovora sa Orionom. Danas sam dobio od mts-a račune za oba ugovora u pdf-u, s tim da je jedan račun uvecan za 1.300 rsd, odnosno sad iznosi 3.880... Pročitao sam vašu prepisku i interesuje me da li mogu da raskinem ugovore koji još nisu istekli na šalteru ili moram da se dopisujem sa...
  9. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Imam smart tv + Orion tv app, jer sam njihov korisnik u Beogradu. Do pre godinu dana, sve je radilo normalno u inostranstvu. Probao sam i vpn Srbija i ništa
  10. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Ima li neko iskustva sa gledanjem Orion tv u Hrvatskoj. Imam Google tv i koristim surfshark vpn. Na koju državu da se priključim kako bi gledao tv, jer šta god sam probao, mogu samo da slušam radio i gledam Pink. Internet provajder je HT
  11. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Orion u Hrvatskoj više ne može da se gleda ni preko VPN. Šta god sam pokušao, može samo da se gleda Pink 🤮🤮🤮 i da se slušaju radio stanice
  12. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Upravo sam ažurirao app na Laki box-u, dok na google play još uvek nema promena
  13. S

    OrionTV (aplikacija)

    Preuzeo sam app sa ovog linka i sve što sam dobio je novi izgled ikonice 😁
  14. S

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    To sam bog zna. Kod mene na laki box-u se ništa ne dešava, a na smart tv-u preko google play ne prijavljuje nikakav update.
  15. S

    Pametna kuća (Smart home) - Diskusija, pitanja, ideje

    I ja se to pitam već neko vreme, ali imam drugi problem. Smart home je pronašao dodatni eon box koji mi služi isključivo za slušanje muzike. U smart home app box je offline, bez obzira što preko njega uredno cast-ujem muziku. I zbog toga što je offline, ne mogu ga u google assistant-u podesiti...
Nazad
Vrh Dno