Ubacih novog kineza,ovaj put 4/64GB verzija. Radi kao luda,zvuk izuzetno dobar,mogu lagano reći da šije OEM mediju što se kvaliteta zvuka tiče.Ima i slot za SIM karticu,pa se može iskoristiti za internet ako se ima posebna kartica sa netom. Displej odličan,precizan. Ima i ventilator iza,nečujan...