Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Shretool

  1. S

    MultiSIM konacno i kod nas!

    Da li je neko uspeo da aktivira mts multisim? Od skoro je zvanično podržan mts, i naravno ne radi. Odbija aktivaciju. Zaposleni u mts blage veze nemaju, podrška danima ne odgovara, nesposobni da rese problem
  2. S

    Aktivacija iMessage&FaceTime (Prenos broja A1 u MTS)

    I ja isto imam problem sa novim Mac-om. Nikakva verifikacija ne radi, samo vrti spin
Nazad
Vrh Dno