Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ja igram isključivo sa electro mecha longsword, ne puštam ga.
Mana mu je što je toliko jak da bossovi prelako padaju. Još sam mu metnuo Frost Spike Abyss Gear da bude još jači.
Koji procenat gejmera ima grafičku od par hiljada eura ?
Igra će sigurno biti zahtjevna ali ako je dobro optimizuje vjerujem da će mid tier grafičke gurati 2k bez problema.
Ne isplati se uzimati konzolu zbog jedne igre pa makar to bio GTA.
Igraću ga kad izađe za PC a hvala bogu od septembra neće faliti dobrih igara. Dok čitav svijet bude igrao GTA ja ću Phantom Blade Zero. :D
Kako samo prolazna nakon 300 i kusur sati? :D
Za mene lično od Elden Ringa nije bilo bolje igre, 50 evra sam je platio a imam blizu 300 sati i nisam završio main questove. Zavidim strpljivima koji će je igrati kad sve ispeglaju pečevima.
Ja se od prvog dana taman nekom GPS-u na maloj mapi, kad markiram nešto, ovako se ubih svako malo moram ulaziti na veliku mapu da vidim kojim putem mi je najlakše doći do cilja.