Šta je novo?

Nedavni sadržaj od Savic14

  1. S

    Crne linije na ekranu

    Znaci problem je do monitora, nije do graficke ?
  2. S

    Crne linije na ekranu

    Zdravo, Imam problem, pojavile su mi se 2 debele crne linije na monitoru, sa desne i leve strane, debljine oko 3-4 cm, moze li mi neko pomoci, hvala unapred.
Nazad
Vrh Dno