Šta je novo?

Nedavni sadržaj od sasafi

  1. S

    Veza TV i risiver

    Добар дан. Искрено хвала на јављању....Значи за стерео варијанту...то је за мене....Оптика. (y) Друга варијанта ...питам за пријатеља....Denon AVR(7.1).....користиће се само 2 фронтална подна звучника ...и само ће они бити у систему. Хвала на помћи.
  2. S

    Veza TV i risiver

    Hvala vam Neso. To je sve obavljeno.Znaci opticki kabl veza TV -Risiver....najbolja opcija za zvuk. Da li je to isti slucaj i kod prisutne mogucnosti za HdM kabl?....HDM/eARC?
  3. S

    Veza TV i risiver

    Postovanje svima. Sta je vase misljenje ,kojim kablom povezati Tv sa risiverom da se dobije maksimalno na kvalitetu zvuka. Da li je to HDMI kabl, ili je to opticki kabl...ili nesto trece...Hvala Drugi slucaj....Risiver je stereo.....Nema HDMI....sta je najbolje po vama za zvuk...optcki...
Nazad
Vrh Dno